Zeytinyağı ve tuz karışımı ile eklem ağrılarına son!

Maalesef, herhangi bir ağrı veya hastalıktan muzdarip olduğumuzda ya da bazı sıhhat problemlerı yaşadığımızda hemen bir halde çeşitli kimyasallar ve böbreklere zarar veren bileşenler içeren ilaçları kullanma eğilimindeyiz. Aksine, çoğu vakit alternatif ve doğal çözümler uygulamalıyız; naturel olduğu için bitkisel uygulamalar doktor tarafınca verilen ilaçlardan daha etkili neticelar verebiliyor. Osteochondrosis olarak bilinen sinir bozucu ve ağrılı bir boyun rahatsızlığından muzdarip olursanız, organik yöntemler ile ağrılarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz..

Tuz, kas ağrısını önlemek için sinir sinyalini geliştiren önemli elektrolitleri içerir. Zeytinyağı içinde çözünen doğal tuz vücudunuzdaki (Baş, boyun ve eklem bölgesindeki) ağrıları gideriyor. Bu naturel ve pratik tedavi yöntemi yardımıyla siz de ağrılarınıza veda edeceksinizç Baş, boyun ve eklem ağrıları yaşam kalitenizi negatif yönde etkiler. Bu sorunu organik malzemelerle çözebilirsiniz. Size vereceğimiz bu sıradan evde yapılacak tarifle 5 sene ağrı derdi yaşamayacaksınız!

Malzemeler:
Zeytin yağı (20 yiyecek kaşığı)
Yüksek kalite tuz (10 yiyecek kaşığı)
Hazırlanışı;
Bu karışımın hazırlanması çok kolaydır. Tuz ve zeytinyağını cam bir kaseye koyarak iyice karıştırın. Cam kasenin ağzını hava geçirmeyecek şekilde iyice kapatarak oda sıcaklığında 2 gün beklemeye alın. 2 gün nihayetinde karışımınız beyaz bir renk alacak ve karışım kullanıma hazır hale gelecektir.

Bu karışımı nasıl kullanacaksınız?
Sabah kalktığınızda karışımı ağrıyan bölgeye iyice sürün ve ovalayarak iyice yedirin. Önce 2 ila 4 dakika ovarak ve masaj yaparak başlayın ve peşinden bu süreyi yavaş yavaş artırın.Uzmanlar tarafınca açıklandıği benzer biçimde, 20 dakika masaj yaparak uygulamayı bitirmiş olun.Masaj işleminden sonra bölgeyi kuru bir havlu ile paklayın. Cildinizide tahriş olursa bölgeye bebek pudrası dökün.

Bu tedaviden on gün sonrasında kemik ve kıkırdak dokularındaki dolaşım ve kas yenilenmesi hızlanacak ve pozitif neticelar alacaksınız. Ek olarak, bu karışım doğru kan akışını ve mükemmel görmeyi de teşvik etmiş olduğu için baş ağrıyanlarınızdan da kurtulacaksınız. Bu karışım vücudunuzun toksinleri yok etmesine destek sağlar ve metabolizmanızı hızlandırır.