Yılbaşı Paket Süsleme İşi İle 1500 TL Ek Gelir

Yılbaşı yaklaşıyor, sizler de evde ek iş için yılbaşı paket süsleme işi yapabilirsiniz. Yılbaşı herkesin birbirine hediye aldığı ve dolayısıyla ticaretin de yoğun olduğu dönemlerden biri. Sizler de bu dönemi ister firmaların sağlamış olduğu işlerle isterseniz evden kendi tasarımlarınızı satarak değerlendirebilirsiniz. Bunun için iki alternatif yolunuz bulunuyor.

Öncelikle firmalar size gerekli süs eşyalarını verir ve sizden ne istediklerini kataloglar halinde belirtir, sizler de bu katalogdaki ürünler ve ürün sayıları kadar ortaya iş çıkartırsınız ve parça başı komisyon kazanırsınız. Bu yöntem evde ek işin garanti kazanç yollarından biridir. Fakat getirisi kendi satışlarınız kadar olmaz. Kısa vadeli bir iş olan yılbaşı paketi süsleme işinde 3 gün içerisinde 1500 TL’ye varan ek gelir elde etmeniz mümkün.

İkinci yol ise yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirmenizdir. Kendiniz tasarladığınız ürünleri internet üzerinden veya fiziki olarak satışa çıkarabilirsiniz. Bu tarz süs eşyalarının, hediye paketlerinin maliyeti çok düşük olsa da satış fiyatları oldukça yüksektir. Bu yöntemle firmalardan çok daha fazla ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için sadece biraz girişimci bir ruha sahip olmanız yeterli olacaktır. Yılbaşı paket süsleme işi ile ilgili deneyimlerinizi anlatan bir yazıyı da yorum bölümünden gönderebilirsiniz.

Son Yorumlar
  1. Fatma
  2. Emel
  3. Şule
  4. Semriye
  5. Gorkem
  6. Filiz
  7. yeter
  8. Pamuk
  9. Dicle