Ek İş Veren Firmalar

Yastık ve Kırlent Doldurma İşi Hanımlara Özel

Yastık, kırlent doldurma işi her geçen gün önemli hale geliyor. Daha çok hanımlara özel olan bu ek iş ile sizler de yastıkların içerisine çeşitli malzemeler koyarak onları yastık haline getirebilir ve firmalara teslim edebilirsiniz.

İsterseniz bu tarz bir yastık doldurma ek işini kendi işiniz haline de getirebilirsiniz. Bunun için sadece biraz hayal gücünüzü kullanmanız yeterli olacaktır. Artık oturma odalarında renkli renkli ve desenli kırlentler oldukça moda olmuş durumda. Bu kırlentler sayesinde sade olan oturma grupları daha hareketli hale geliyor ve ev dekorasyonunda büyük bir değişim yapılmış gibi durabiliyor. Siz de böyle bir fırsatı değerlendirerek güzel kırlent kılıflarının içerisini doldurarak satışa geçebilirsiniz.

Kırlent doldurma ek işi veren firmalar

Kırlent doldurma veya bir başka deyişle yastık doldurma ek işi veren firmalar daha çok büyük şehirlerde bulunuyor. Boy boy olan yastıklar için farklı türdeki malzemeler firmalar tarafından size toplu olarak verilmekte ve sizden belli sayıda yastık çıkarmanız istemektedir. Bu işte bazı kılıflar fermuarlı olabileceği gibi bazıları ise dikiş isteyebiliyor, bu noktada basit de olsa bir dikiş becerisi de aranıyor.

Bu işten ne kadar kazanırım konusuna gelecek olursak da tamamen sizin performansınıza bağlı olarak değişen bir şey olacaktır. Zamanla aynı sürede daha fazla yastık dolduracağınız için her ay yükselen bir kazanç olarak düşünülebilir.

59 Yorum

 1. dilek

  8 Ocak 2017 > 19:07

  Adana Çukurova da ikamet ediyorum evde yastık doldurma işi için bilgi verirseniz bu işi yapmak istiyorum

  Yorumu Gör
 2. Mehtap saltık

  9 Ocak 2017 > 13:28

  Ankara sincan ev hanımıyım evde yapılacak her türlü işi yaparım hızlı temiz ve titiz çalışırım lütfen geri dönüş yapın ekip kurabilirim

  Yorumu Gör
  • Emel turan

   10 Ocak 2017 > 07:10

   Hertürlü iş elimden gelir gerekirse ekip halinde de çalışırız lütfen beni arayın van

   Yorumu Gör
 3. Ozge

  9 Ocak 2017 > 19:25

 4. Hülya

  9 Ocak 2017 > 20:29

  Benim bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın Kusadası / Aydın

  Yorumu Gör
 5. semra kara

  9 Ocak 2017 > 21:35

  BeNde istiyorum,..elim cok hizli ve yatkindir..aydun

  Yorumu Gör
 6. Yasemin acikgoz

  12 Ocak 2017 > 16:09

  Izmir bucada oturuyorum.elim cok hizlidir.evde dikis isi yaparim disariya.yastik doldurma isi yapmak istiyorum.donerseniz bilgi verirseniz iyi olur.

  Yorumu Gör
 7. Sevgi

  14 Ocak 2017 > 12:59

  İzmir Bornova da oturmaktayız. İşe ihtiyacımız var.

  Yorumu Gör

Bir Cevap Yazın