Tam 1 saatte ağrıları yok ediyor…

Tam 1 saatte ağrıları yok ediyor…

Özellikle eklem ağrılarına öyle bir etkisi var ki.Soğuk algınlığını atmaktan, uykusuzluğa karşı , her gün yaşadığımız sorunlar için büyülü ve mükemmeldir bir çözümdür!

Hemen yorgunluktan kurtulma formülü Yorgunluktan kurtulmak için alüminyum folyo kullanmak, dünyanın dört bir yanındaki uzmanlar tarafından kabul görmüş eski bir gelenektir!

Consumer Health Digest dergisi bir kaç alüminyum folyoyu dondurucu da 10 15 dakika bekletmenizi öneriyor. Sonra yanaklarınıza yüzünüze göz kapaklarınıza koymanızı söylüyor. 5-10 dakika içinde yorgunluğunuzun ve uykusuzluk belirtilerinizin geçeceğini iddia ediyor!

Yeni yanıkların acısını hafifletmek Alüminyum folyo elemanları birçok diğer yöntemlerden daha iyi yanıkları yatıştırmaya yardımcı olabilir. Bu az bilinen bir gerçektir. İyileşmek için yanık yaraları soğuk su ile yıkayıp yumuşak bir bezle kurutma başlayın. Sonra yanık merhemi ince bir tabaka halinde, steril gazlı bez izledi uygulayın. Bundan sonra, alüminyum folyo ile gazlı bez sarın ve tıbbi bandaj ile sabitleyin. Ağrı geçene kadar bekletin…

Sinir bozucu gripten kurtulun Soğuk ve grip mevsiminin hemen yanıbaşındayız, vücuda antibiyotik vermeden nasıl tedavi edileceğini bilmek önemlidir! Ayaklarınızı 5-7 kat halinde sarmalayarak bunu yapmak için alüminyum folyoyu kullanabilirsiniz, ayak ucunu açık bırakın ve çıkarın. Ayaklarınızı iki saat nefes aldıktan sonra bırakın ve işlemi 5-7 kat daha folyo ile tekrarlayın. Ayaklarınıza iki saatlik bir nefes aldırıp bir kez daha işlemi tekrarlayın! Bunu yedi gün boyunca yapın.. Sağlıklı hissedene kadar.