Ocak 2017 Ek İş İlanları

Ocak 2017’nin gelmesiyle birlikte birçok alanda ek iş arayan bayanlar için birbirinden güzel iş ilanları ve evde çalışma imkanları gelmeye devam ediyor. Yeni yılla birlikte öncelikle hediyelik sektöründeki ek iş ilanlarının artışa geçtiğini söyleyebiliriz. Yeni yıl ile birlikte ne tür ek işler yapabileceğinizi sizler için derledik hemen göz atalım:

Yeni yıl hediyelik paket ek işi Ocak 2017

Yeni yılda herkes sevdiklerine hediye almayı ve bunları en güzel paketler içerisinde sunmayı ister. Tam da bu noktada ev hanımları ve evde boş vakti olan bayanlar için ek iş fırsatı doğuyor. Hediyelik paketlerin katlanması ve hazırlanması için firmalar ek işler dağıtıyor ve genellikle parça başı çalışarak ödemelerini yapıyorlar. Bu yolla sürekli olmasa da 1 – 2 ay boyunca gelir elde edebilir, bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Detaylı bir hediyelik paket işinden ayda 1000 – 1500 TL arası kazanabilirsiniz. Bunu hem hobi hem de ek iş olarak görmek, vaktinizi daha iyi geçirmenize de yardımcı olacaktır.

Evde boncuk dizme ve süsleme işi

Hanımların el becerisi isteyen işlerinden biri olarak görülen boncuk işinde ise size verilen parçalara boncuk dizme ve elbiseyi süsleme işleri yapılır. Parça üzerinde boncuğu işlemeniz gereken yer açıkça belirtildiği için düşündüğünüz kadar zor bir iş değildir. Bu işte de size verilen parça üzerinden gelir elde edersiniz ve sürekli bir iş olarak da görülebilir. Evinden sürekli olarak gelir elde etmek isteyen bayanlar için bu iş hem eğlenceli hem de sonunda ortaya çıkardığınız ürünle gurur duyacağınız bir hal alabilir. Bu anlamda büyüklü küçüklü birçok tekstil firması evlerinize iş gönderecektir. Teslimatınızın ardından ödemeniz yapılıyor lup, gerekli kalite kontrolleri de firmalar tarafından yapılmaktadır.

Birçok ek iş ilanında sadece şehirlerini yazanlar olsa da eve ek iş veren firmalar tamamen ihtiyaçlarına yönelik alımlar gerçekleştirmektedir. Herkese ek iş imkanı sunmak imkansız bir halken uygun kişiler evlerine alarak bu tarz işler yapabiliyorlar.

Son Yorumlar
 1. Döndü
 2. esra keskin
 3. berat
 4. Tulin
 5. Hülya
 6. Esra
 7. Nurten
 8. Fatma
 9. Döndü
 10. zuhre
 11. hatice
 12. selma
 13. Duygu