Nazmiye Çam Cinayetinde Çarpıcı Gelişme…

Nazmiye Çam Cinayetinde Çarpıcı Gelişme…

Nazmiye Çam cinayetinde Ahmet çamın çarpıcı mektup gelişmesi Trabzon’un Akçaabat İlçesinde 8 yıl önce öldürülen Nazmiye Çam’ın katili olduğu iddiasıyla ağabeyi Hasan Şükrü ve babasıyla Ali Yaşar Çam ile birlikte yargılandığı mahkemede 20 yıl hüküm giyen Ahmet Çam’ın itiraf mektubu Ahmet Çam’ın itiraf mektubunda yengesiyle konuşan tayt giyen siyah saçlı kadının bulunması halinde cinayetin çözüleceğini söyledi. Savcılığa ulaşan mektubun ardından Ahmet Çam’ın ifadesi alındı.

Trabzon’un Akçaabat İlçesinde 8 yıl önce öldürülen Nazmiye Çam’ın katili olduğu iddiasıyla ağabeyi Hasan Şükrü ve babasıyla Ali Yaşar Çam ile birlikte yargılandığı mahkemede hüküm giyen Ahmet Çam’ın itiraf mektubunda, yengesiyle konuşan tayt giyen siyah saçlı kadının bulunması halinde cinayetin çözüleceğini söyledi.

CEZAEVİNDEN MEKTUP GÖNDERDİ
61Medya, Nazmiye Çam’ın katili olduğu gerekçesiyle 20 yıla hapse mahkum olan Ahmet Çam’ın ifadesini ele geçirdi.Trabzon 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde ağabeyi Hasan Şükrü ve babası Ali Yaşar Çam ile birlikte hüküm giyen Ahmet Çam, cezaevinde kaldığı koğuşunda savcıya bir itiraf mektubu yazdı.İtiraf mektubunun ardından jandarma eşliğinde savcılığa getirilen Ahmet Çam’ın yaklaşık bir saat süreyle ifadesi alındı.

Son Yorumlar
  1. Ceyda