Mucize Karışımı Çoğu Kişi Bilmiyor…

BU MUCİZE KARIŞIMI BİLMEYENLER VAR! DOĞUM KONTROL HAPINI ŞAMPUANLA KARIŞTIRDIĞINIZDA…

Doğum kontrol hapı, bir tür hormon ilacıdır ve bu ilaç, saçlarınızın uzamasına yardımcı olur. Aynı zaman zamanda saç köklerini beslediği için dökülmeleri engeller ve yeni saçların çıkmasını sağlar.Birçok uzman bu bilgiyi doğrulamakta, bir kısmı ise doğru olsa da dikkatli uygulanması gerektiğini savunmaktadır. Yani, dikkatli şekilde kullandığınız sürece sorun yaşamazsınız.

Peki, nasıl kullanacaksınız? Bitkisel içerikli bir şampuan alın. Doğum kontrol haplarını toz haline getirin ve bu şampuanın içine koyup iyice çalkalayın.

2 günün sonunda, şampuanınızı saçlarınızı yıkamada kullanabilirsiniz. Durularken de soğuğa yakın ılık suyla durulayın. Saçlarınız, istediğiniz boya gelene kadar kullanabilirsiniz.Bu uygulamada dikkat etmeniz gerek en önemli şey ise, yıkama sırasında şampuanın saçınızdan başka bir bölgeye gelmemesidir. Aksi takdirde, değdiği bölgelerde tüylenmeye yol açabilir.Hazırladığınız bu şampuanı, oda sıcaklığındaki karanlık bir ortamda iki gün bekletin. Daha da etkili olmasını isterseniz bu karışıma E vitamini ampulü de ekleyebilirsiniz.