Mevlüt Şekeri Paketleme Ek İşi 2017

Evde mevlüt şekeri paketleme ek işi 2017 yılında da devam ediyor. Özellikle yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte bu tarz mevlüt etkinlikleri de artmaya başlıyor. Bu tarz mevlüt törenlerinde şekerlerin güzel paketler halinde sunulması birçok firma tarafından yapılsa da siparişlerin çoğalmasıyla birlikte evlere ek iş dağıtımları yapılıyor.

Mevlüt şekeri ek iş dağıtımı nasıl yapılıyor?

Öncelikle başvuru yapanlar arasından daha önce bu tarz ek iş yapmış olanlar değerlendiriliyor. İkinci kriter olarak da konum önemli bir yer alıyor. Oturduğunuz şehir, ilçe firmalara yakınlık bakımından değerlendiriliyor ve uygun olan kişilerle iletişime geçilmeye başlanıyor. Uzun soluklu bir şekilde çalışacak, gününün büyük bir kısmını bu işe ayırabilecek kişilere öncelik verilmektedir.

Mevlüt şekeri ek işi nasıl yapılır?

Öncelikle şekerler firmalar tarafından sizlere iletilir. Birkaç paket tasarımı sizlere gönderildikten sonra bu paketleri hazırlayıp içerlerine belirtilen adette şekerler yerleştirilir. Burada önemli nokta ise her bir pakette eşit sayıda şekerin bulunması ve de paketlerin her birinin tasarım açısından uygunluk ve benzerlik göstermesidir. Bu ek işte hem paket başı kazanç elde edebileceğiniz gibi hem de koli usulü ek gelir elde edebilirsiniz.

Son Yorumlar
 1. guluzar yılmaz
 2. Ayşe
 3. Aysun
 4. berna aksu
 5. Aslıhan
 6. Rabia
 7. Zeynep
 8. Zeynep
 9. Duygu
 10. hanife
 11. snm
 12. Seda
 13. Kezban
 14. Aliye