İzmir Evde İş İmkanı Ek İş İlanları

İşsizliğin artmış olduğu bu günlerde her geçen gün evde iş yapmak isteyen bayanlar, öğrenciler, emekliler ya da ek iş olarak eve iş almak isteyenler artmakta ki günümüz şartlarında insanlar buna kendini zorunlu hissetmektedir. Çünkü herkesin lüks kaliteli bir yaşam sürmeye hakkı var. Bundan dolayıdır ki evde iş imkânı izmir merkez ve semtlerinde evde iş yapmak isteyenlere ya da ek iş yapmak isteyenlere iş imkânı sunmakta. Yazımızın altına kısa tanıtım formu atmanız yeterli olacaktır.

Evde ne iş yapabilirim nasıl para kazanabilirim diyenler için bu işlere değinmek gerekirse birçok alanda evinizin rahatlığında iş bulmanız mümkün. Evinizde bocuk dizebilir ya da işleyebilir, dikiş dikebilir, katlama, nikâh şekeri, blog ve makale yazarlığı, iğne oyası, kanaviçe işleme, evinizde ipek böceği yetiştiriciliği ile para kazanma, halat süsleme, reçel yapabilir, takı tasarlayabilir, değişik metotlarda hediyelik eşya hazırlayabilir, kalem montajı, etiket yapımı, mandal montajı, evinizde yaptığınız yiyeceklerinizi pazarlayacak bir firma bularak, özel ders vererek, evinizi home Office gibi kullanarak, girişimci ruhunuz varsa ya da satış pazarlama da iyiyseniz network pazarlama yani internet üzerinden satış yaparak para kazanabilir, evde değişik sabun işi yapabilir ki sabun işi yapabilen fazla personel yok. Fakat öğrenilirse güzel gelir kaynağı olabilir.

İzmir tekstil olarak yoğun olan bir yer olduğu için bu alanda yetenikliyseniz eve tekstil işi veren firmalarla anlaşıp dikiş ya da terzi işi yapabilir ve bunlar için sadece bir kaç saatinizi ayırarak yapabilirsiniz. Fakat beklentiniz yüksek olmamalı. Çünkü hiçbir firma 2-4 saatlik bir çalışmaya 2,500-3000 lira ödemez. Evde iş imkânı izmir merkez ve semtlerinde oturanlar böyle bir işte çalışabilmek için evinizde bu işe ne kadar zaman ayırabilirsiniz? Hangi işte ne kadar başarılısınız? Yani hangi işte ne kadar yetenekli ve ne kadar para kazanırsınız? Buna karar vermelisiniz. Sonra bu yeteneğinizin üzerine gitmelisiniz. Misal kimi çok güzel yemekler yaparken, kimi el çabukluluğu ile hızlı paketleme işi yapar. Bazısı hızlı klavye kullanırken bazısı da ikna edebilme yeteneğine sahiptir. Evet, herkes çok para kazanma peşinde ve bu kazanma hissi her geçen gün artmaktadır. Gerçekçi olmak gerekir ki eğer hangi konuda yetenekli olduğunuzu bilmiyorsanız boşa kürek sallamış olursunuz. Örneğin; diyelim ki evinizde çamurdan çanaklar, çömlekler yapıyorsunuz.

Bunları nereye kime satar ve ne kadar kazanırsınız? Tabii ki kazancınız düşük olacaktır. Eğer ki yüksek gelir istiyorsanız ticaret işiyle uğraşabilirsiniz. İnternet üzerinden satış yapabileceğiniz birçok network marking var. Çevrenizdeki dostlarınız, arkadaşlarınız, sevenleriniz sizin kazanmanız için tabii ki sizden ürün alacaklardır. Ürünler firmasına göre fiyatta değişiklik gösteriyordur ama bir yerden başlayıp hızlıca yükselebilirsiniz ve bunu evden iş imkânı izmir yazısı altına yorum atarak başlayabilirsiniz.

Ve bilmeniz gerekiyor ki (belkide bilenleriniz vardır) ticaret işiyle uğraşmak sünnettir. Evet dediğimiz gibi eğer çok güzel yemekler, börekler, poğaçalar yapıyorsanız yiyenler parmaklarınıda yiyorsa bu yeteneğiniz ile ilgili yorum atabilirsiniz. Ya da eliniz hızlıdır paketlemede katlamada ya da nikâh şekeri yapımında iyisinizdir bu yeteneğiniz ile ilgili yorum bırakabilirsiniz. Eve işveren firmalar ve evde iş arayanlar yüz yüze görüşerek anlaşma yapmalı, tüm şartlar konuşulmalıdır. Eve işveren firmalar ile evde iş yapmak isteyenler yorum bırakabilir ve böylelikle aradıklarına daha kolay ulaşabilirler. Yorum yaparken sizlere ulaşabilecekleri bir mail adresi ve hangi işi yapmak istiyorsanız o işi yazmanız yeterli olacaktır.

Son Yorumlar
  1. Şükran
  2. gamze
  3. Dilek sezgin
  4. zeynep
  5. seher
  6. Seçil
  7. Seçil
  8. seher
  9. seher kurt