Göbek Yağlarından Kurtulmak Çok Daha Kolay Olacak

Göbek Yağlarından Kurtulmak Çok Daha Kolay Olacak

Göbek yağları ile bel kısmında toplanan yağlar eritmesi oldukça zor yağlardandır. Fakat elma sirkesi kürü ile göbek yağlarınızdan rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

– Yarım çay kaşığı kırmızı biber (Toz) Anasayfa » Diyet » Elma Sirkesi Kürü İle Göbek Yağlarından Kurtulun Elma Sirkesi Kürü İle Göbek Yağlarından Kurtulun 03 Ekim 2015 3 yorum 6.564 kez görüntülendi. Elma Sirkesi Kürü İle Göbek Yağlarından Kurtulun Göbek yağları ile bel kısmında toplanan yağlar eritmesi oldukça zor yağlardandır. Fakat elma sirkesi kürü ile göbek yağlarınızdan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Elma Sirkesi Kürü Malzemeleri – 1 Tatlı kaşığı kadar elma sirkesi – Yarım çay kaşığı kırmızı biber (Toz) – 1 tane limondan elde adilmiş limon suyu ( kabuklarıyla beraber )

Elma Sirkesi Kürü Yapılışı
Limonun kabuklarını rendeleyerek sıcak su dolu bir kabın içerisine ekleyiniz. Kabın içerisinde 10 dakika bekledikten sonra limon suyu, elma sirkesi ve toz biberi kaba ilave ediniz. Elde edilen kürü süzüp yemeklerden önce ve sonra olacak şekilde tüketiniz. Göbek bölgenizdeki yağları