Evde Üçlü Priz Montajı İşi Parça Başı 1 TL

Son zamanlarda evde yapılan işler özellikle hanımlar arasında popüler bir hale gelse de evde üçlü priz montajı işi hem hanımların hem de erkeklerin yapabileceği bir iştir. Günümüzde Çin malı üçlü prizleri çok çabuk bozulduğu için iç piyasada üçlü priz montajı yapacak kişiler aranıyor.

Üçlü priz montajı yapmak herhangi bir el becerisi ister mi, evde ek iş yaparak ne kadar kazanılır, bu iş kimler için uygundur sorularının yanıtlarını yazımız içerisinde vereceğiz. Öncelikle bu iş için herhangi bir elektrik bilginizin olmasına gerek yoktur. Numune ve nasıl yapılacağına ait katalog size verilecektir. Zaten sizler de bir adet montaj yaptıktan sonra hemen işin nasıl yapıldığını öğrenmiş olacaksınız.

Evde ek iş yapma bakımından en güzel işlerden biri olan üçlü priz montaj işinde günde yaklaşık olarak 3 – 4 saatinizi ayırmanız yeterli olacaktır. İlk günlerde çıkaracağınız ürün sayısı az olsa da zamanla çok daha kısa sürede çok daha fazla ürün montaj ettiğinizi göreceksiniz. Üstelik parça başı ortalama 1 TL kazandığınızı düşünürsek bu da size günlük olarak 30 – 50 TL kazanç sağlayacaktır.

Küçük – büyük elektrik firmaları bu tarz montaj işleri için eve ek işler vermektedir. Sizler de yorum bölümünden bu işi istediğinizi teyit edebilirsiniz. Özellikle evde bu işi yapmak için boş vaktim var diyenler bu tarz evde ek işler için başvuruda bulunmalıdır.

Gelelim ilanımıza; İstanbul Avcılar’da evlere çeşitli montaj işi veren bir firmayı tanıtmak istiyoruz. Ellerinde birçok farklı montaj işi bulunmaktadır, zorluklarına göre fiyatlar da değişmektedir. 1000 parça 600 TL olan da var, 1000 parça 100 TL olan montaj işleri de vardır. Bu ek iş sadece İstanbul Avcılar’da oturan kişiler için geçerlidir. İletişim için 05350272874 numaralı telefonla görüşebilirsiniz.

Son Yorumlar
  1. Hasan Şahin
  2. Şaban carkit
  3. Emel Onal
  4. Leman oltulu
  5. Emine Görgülü
  6. fatime öztürk
  7. Mehmet gok