Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi

Son zamanlarda evde yapılabilecek iş imkânları giderek artmaya başladı. Özellikle firmaların aldığı talepleri karşılayamaması sebebiyle hem de daha ucuza ellerindeki işleri yaptırmaları sebebiyle ev hanımlarına iş dağıtmaya başladılar. Bunun en güzel örneklerinden biriside evde kalem paketleme işidir. O kadar fazla firma bu konuda ev hanımlarına iş dağıtıyor ki birçok ev hanımı bu sayede evlerine ciddi anlamda katkıda bulunuyor.

Evde kalem paketleme işi ise oldukça basit bir işlemdir ve günlük yaklaşık olarak 2-3 saatinizi ayırmanızla rahatlıkla yapabileceğiniz bir iştir. Size sipariş veren firmadan oldukça fazla miktarda kalem gelir ve gelen paketleri belirtildiği gibi paketlersiniz ve paketleme işlemi bittikten sonra geri teslim edersiniz ve ücreti alırsınız. Bu kadar basit bir iş için günlük hayatınızdaki hiçbir şeyi de değiştirmeniz gerekmez.

Buna ek olarak evde kalem paketleme işi olduğu gibi aynı zamanda evde kalem montaj işi de oldukça fazla verilmektedir. Bunda da gene aynı şekilde sizlere kalemlere ait parçalar gönderilir ve siz bu parçaları kendiniz doğru bir şekilde montaj yapıp paketleyip geri gönderirsiniz. İşlerin ücreti siparişi veren firmaya göre değişeceği için kesin bir gelir miktarı söylemek yanlış olacaktır.

Eğer bu işi düzenli olarak her gün yapacak olursanız evinizin mutfak ihtiyacını, giyecek masraflarınızı ve buna benzer basit diğer masraflarınızı çok rahat bir şekilde karşılayabileceğinize emin olabilirsiniz.

Son Yorumlar
 1. Saadet
  • Hatice nur çakın
 2. Refika Gündoğdu
  • Hatice nur çakın
 3. Duygu
 4. Naciye filiz
  • Zaferbanu
 5. Işılay
 6. Hacer kayseri
 7. Emine yıldırım
 8. hanife
 9. Funda
 10. GÜLÜZAR KARA
 11. Merve
 12. azime
 13. Fatih
 14. Şeyma
 15. Sevda Zeynep Altuntaş
 16. Meryem
 17. Erkan
 18. tuba
 19. Merve
 20. serpil
 21. Hacer Eser