Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi

Son zamanlarda evde yapılabilecek iş imkânları giderek artmaya başladı. Özellikle firmaların aldığı talepleri karşılayamaması sebebiyle hem de daha ucuza ellerindeki işleri yaptırmaları sebebiyle ev hanımlarına iş dağıtmaya başladılar. Bunun en güzel örneklerinden biriside evde kalem paketleme işidir. O kadar fazla firma bu konuda ev hanımlarına iş dağıtıyor ki birçok ev hanımı bu sayede evlerine ciddi anlamda katkıda bulunuyor.

Evde kalem paketleme işi ise oldukça basit bir işlemdir ve günlük yaklaşık olarak 2-3 saatinizi ayırmanızla rahatlıkla yapabileceğiniz bir iştir. Size sipariş veren firmadan oldukça fazla miktarda kalem gelir ve gelen paketleri belirtildiği gibi paketlersiniz ve paketleme işlemi bittikten sonra geri teslim edersiniz ve ücreti alırsınız. Bu kadar basit bir iş için günlük hayatınızdaki hiçbir şeyi de değiştirmeniz gerekmez.

Buna ek olarak evde kalem paketleme işi olduğu gibi aynı zamanda evde kalem montaj işi de oldukça fazla verilmektedir. Bunda da gene aynı şekilde sizlere kalemlere ait parçalar gönderilir ve siz bu parçaları kendiniz doğru bir şekilde montaj yapıp paketleyip geri gönderirsiniz. İşlerin ücreti siparişi veren firmaya göre değişeceği için kesin bir gelir miktarı söylemek yanlış olacaktır.

Eğer bu işi düzenli olarak her gün yapacak olursanız evinizin mutfak ihtiyacını, giyecek masraflarınızı ve buna benzer basit diğer masraflarınızı çok rahat bir şekilde karşılayabileceğinize emin olabilirsiniz.

, , ,

844 thoughts on “Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi

    1. Merhaba saadet hanım size bi iş teklifim olsa evden kahve içerken yapabileceğiniz bi iş beni dinler mısınız ben biobelinda taniticisiyim yapmanız gereken tek şey kendine üye eklemek ilk başta size ürün gelicek 240 TL değerinde istersen kendinde kullanabilirsin satma zorunluluğu yok 45 gün süren var ücreti ödemek için bu sürede 15 üye eklersen bu ücreti odemiceksin 30 uyen olunca maaşa baglanicaksin üye başına 20 TL yapılmayacak bi iş değil ne dersiniz

    1. Merhaba Refika hanım size bi iş teklifim olsa evden kahve içerken yapabileceğiniz bi iş beni dinler mısınız ben biobelinda taniticisiyim yapmanız gereken tek şey kendine üye eklemek ilk başta size ürün gelicek 240 TL değerinde istersen kendinde kullanabilirsin satma zorunluluğu yok 45 gün süren var ücreti ödemek için bu sürede 15 üye eklersen bu ücreti odemiceksin 30 uyen olunca maaşa baglanicaksin üye başına 20 TL yapılmayacak bi iş değil ne dersiniz

  1. İstanbul pendik. Eşime destek olmak için evde yapabileceğim işe ihtiyacım var. Daha öncede ayrıntılı olarak buzdolabı süsü boyadım, kibrit ve sabun kutusu yaptım, takı yaptım ve giysilere boncuk işleme işi yaptım, uzun sürer evde kendi özel tasarımım olan çeyizlik ürünler de yaptım bu yüzden el becerime, pratikliğime ve tecrübeme güveniyorum

  2. Konya meramda oturuyorum. Annem ve ben evde yapabileceğimiz bir ek iş arıyoruz. Kaelm paketleme işini gayet temiz ve düzgün yapabileceğimi düşünüyorum. Olumlu yada olumsuz bir geri dönüş olursa sevinirim.