Evde Tespih İşi İle Düzenli Ek Gelir Sağlayın

Evde tespih işi sayesinde sizler de düzenli bir ek gelire sahip olabilirsiniz. Bu işi veren firmalar Türkiye’nin hemen hemen her ilinde olsa da büyük şehirlerde bu tarz işlerin verilme ihtimali daha yüksektir. Bu işte yapmanız gerekenler sizden istenilen malzemeleri temin etmek ve bunları tespih haline getirmektir.

Evde tespih işi için gerekli malzemeler ve temin edilmesi nasıl olur?

Öncelikle size bir katalog verilir ve bu katalogdaki malzemeleri temin etmeniz istenir. Her şehirde firmaların anlaşmalı olduğu yerler bulunuyor. Buralarla iletişime geçerek gerekli malzemeleri alabilirsiniz. Her tespihte farklı değerdeki taşlar kullanılıyor, bunların düzgün bir şekilde dizilmesi, uçlarının bağlanması son derece önemlidir. Özellikle taş sayısı ve ipin sağlamlığına dikkat edilmelidir.

Şu ana kadar bu işi veren firmalar daha çok parça başı çalışmıştır. Teslim ettiğiniz her bir tespih için farklı paralar kazanırsınız, çünkü her birinin el işçiliği farklıdır. Bu konuda katalog içerisinde her bir tespihten ne kadar kazanacağınız size detaylı bir şekilde verilecektir. Burada önemli olan konunun işinizi kusursuz yapmak olduğunu unutmamalısınız. Teslim ettiğiniz ürünler kontrol edildikten sonra ödemeniz gerçekleştirilir. Eğer firma tarafından beğenilirseniz sürekli olarak size iş verilir ve sizler de düzenli bir ek gelire sahip olabilirsiniz.

Evde tespih işi ile ne kadar kazanabilirim?

Bu işte ödeme sistemi tamamen parça başı ve yapılan işin el emeğine bağlı olarak değişmektedir. Sıradan düz taşlarla yapılmış bir tespih çok daha kısa sürede tamamlandığı için ücreti de daha düşük olacaktır. Değerli taşlarla yapılan biraz da tasarım isteyen işler ise daha pahalıdır.

Eve tespih işi veren firmalarla nasıl iletişime geçerim?

Bu tarz firmalarla iletişime geçmek için geçmişteki deneyimleriniz ve gün içerisinde kaç saat çalışabileceğiniz önemli bir konudur. Yorumlayarak isteğinizi teyit edebilir, iletişime geçilmesini sağlayabilirsiniz. Bu tarz iş veren firmalarda amaç hem işlerin daha hızlı bir şekilde ilerlemesi ve şirket için personel ihtiyacını karşılamaktır.

Son Yorumlar
  1. Nalan
  2. Sumeyye
  3. Yasemin
  4. büşra
  5. Ceylan
  6. ezgi
  7. Emrah ışık
  8. Meryem
  9. Fatma
  10. nihal ilbes