Evde Süslü ve Kokulu Şişe Ek İşi

Evlerinizde süslü ve kokulu şişeler yaparak ve bunları firmalara satarak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Son zamanlarda artan hediyelik eşya sektörü sayesinde artık sizler de süslü şişe ek işi yaparak ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Ek iş yapmak için öncelikle bir firmayla anlaşmanız gerekiyor, bu tarz bir firmayı hem internetten hem de çevrenizden bulabilirsiniz. Tüm bunlardan önce, bu işin nasıl yapılacağını sizlere anlatalım. Öncelikle firmalar size tasarlayacağınız şişeleri veriyor. Sizlerin tek yapması gerektiği şey ise bu şişelerin içerlerine kokulu taş ve materyaller yerleştirmek ve dış kısımlarını gerek kumaş, gerek boya gerekse de kurdele gibi şeylerle tasarlamak olacak. Bunları yaptıktan sonra artık şişeniz teslim edilmeye hazır hale gelecektir.

Ek iş veren firmaları nasıl bulabilirim?

Bu tarz ek işler genellikle hediyelik eşya sektöründe bulunan firmalar ve ürünlerini internet üzerinden satan online dükkanlarca veriliyor. Gelecekte sizler de firmalardan bağımsız olarak kendi tasarladığınız ürünleri satmaya başlayabilir, kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Son Yorumlar
  1. sema
  2. büşra
  3. Seda
  4. Gül
  5. Buket