Evde Sabun Paketleme İşi Ayda 3000 TL Kazanç

Eve iş veren firmalar arasında en çok verilen işlerden biri olan evde sabun paketleme işinde sizler de düzenli iş yaparak ayda 3000 TL’ye kadar ek gelir sağlayabilirsiniz.

Sabun paketleme işinde firmalar daha çok bu işi evlere vermektedir, bu sayede hem maliyetlerini kısmış olurlar hem de daha kısa bir süre içerisinde sabun paketlerinin oluşmasını sağlarlar. Size kuru olarak gelen sabunlar karton kutulara paketlenir ve teslim alınır. Öncelikle sabunlarınızın düzgün bir şekilde paketlenmiş olması, ağızlarının tamamen kapalı olması son derece önemlidir.

Firmalar daha çok karton kutulama istese de bazen özel tasarımlı paketler de evinize gönderilebilir, sizler de bu paketleri kullanarak sabunlarınızı yerleştirdikten sonra yine düzgün bir paketleme ile teslim edebilirsiniz. bu işte malzemeler ve yapacağınız iş evinize gönderilir, belirlenen tarihte ise sizden siparişler teslim alınır. Evde sabun paketleme işinde daha çok parça başı ödeme sistemi yapılmaktadır. Bu işe günde 3 – 4 saatinizi ayırarak ayda 3000 TL ek gelir sağlayabilirsiniz.

Ek iş yapmak günümüzde çoğu kişinin isteği olsa da firmalar kendilerine en uygun adayları kendileri seçiyorlar ve bazen kendilerinden deneme ürünleri de isteyebiliyorlar. Firma tercihlerinde yaşadığınız bölge, yaşınız, geçmişteki deneyimlerinize önem veriyor.

Sabun paketleme işi ilk olarak bakıldığında oldukça bilgi isteyen bir iş olarak gözükse de aslında yapılacak olan işlem son derece basittir. Uygulaması da bir o kadar kolaydır. Evinize bir koli içerisinde kuru sabunlar ve kartonlar gelecek, sizler de bu kartonları katlayarak kutu haline getirdikten sonra içerisine sabunu koyup ağzını kapatacaksınız, işte hepsi bu kadar. Ek iş yaparak hem ev işleriniz aksamaz hem de ek kazanç elde edersiniz.

, , ,

4.832 thoughts on “Evde Sabun Paketleme İşi Ayda 3000 TL Kazanç