Evde Poşet Katlama İşi Ek Gelir Fırsatı

Evde poşet katlama işi yaparak siz de her ay düzenli bir gelir sahibi olabilirsiniz. Eve poşet katlama işi veren firmalar her sene neredeyse aynıdır. Bu firmalar her sene bünyelerine işçi almak yerine bu tarz evde boş vakti olan insanlara iş dağıtarak hem şirket maliyetlerini minimize ediyorlar hem de daha verimli bir şekilde iş almış oluyorlar. Evde yapılabilecek işler arasında herkesin yapabilmesi bakımından oldukça önemli bir yeri bulunuyor.

Firmalar poşet katlama işi verirken kişinin yaşadığı şehre, geçmişteki deneyimlerine büyük önem veriyor. Ek iş yapmak isteyen bir kişinin evde boş vaktinin olması da son derece önemlidir. Gününde teslimat firmaların aradığı en baş özellik olarak göze çarpıyor.

Evde poşet katlama işi yaparken dikkat edeceğiniz bazı hususlar bulunuyor. Bunlar öncelikle işlerin tam zamanında teslimi, ikincisi ise iş tesliminde tüm parçaların kusursuz olmasıdır. Firmanın size belirttiği şekilde poşetleri katladıktan sonra kolileyip iyi bir şekilde bantlayınız ve öyle teslim ediniz. Firmaların size ulaşması için yorum bölümünden geçmiş deneyimlerinizden bahsedebilirsiniz.

Poşet katlama işi daha çok kilogram üzerine ödeme yapılan bir sistemdir. Kilo başına 1 TL ödeme yapılırken her gün 30 kilo poşet çok rahat bir şekilde katlanabilir. Poşet katlama işi fazla beceri istemeyen bir iş türü olduğu için herkesin kolaylıkla yapabileceği bir iş türüdür.

Poşet katlama işinde işinizi düzgün yaptıktan sonra, zamanında teslim ettikten sonra bir firmayla anlaşarak uzun yıllar boyunca çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Bunun için size verilen talimatları harfiyen yerine getirmeniz de yeterli olacaktır.

Son Yorumlar
 1. zeynep
 2. Yasemin
 3. Kezban
 4. Ecem
 5. kubra
 6. Sultan
 7. Seval
 8. Neslihan
 9. Nagihan
 10. Özlem
 11. Hacer Eser
 12. Duygu
 13. Rahime
 14. Ayfer şenbülbül
 15. berna aksu
 16. Ümran
 17. tugba
 18. Firdevs koşucu
 19. Duygu
 20. Başak ozdemir
 21. Songül keleş