Evde plastik bardak paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyen bayanlar için çok fazla ilgi gören bir ek iş türüyle daha sizlerleyiz. Evde çalışmak isteyen aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen bayanlar için, evde plastik bardak paketleme işi oldukça ilgi gördü. Bayanlar genellikle vakitleri olmadığı için evde çalışmak istiyorlar.

Şimdi plastik bardak paketleme işini daha detaylı şekilde inceleyelim. Evde plastik bardak paketleme işi farklı kollarla yapılabilir. Genellikle bahsettiğimiz gibi bu iş türünde de bir grubu ekibi olan kişiler, bu işi daha rahat ve kolayca yapabilirler. Artık Türkiye’nin yaklaşık olarak her yerinde bardak paketleme işi veren firmalar bulunuyor.

Pikniklerde, çeşitli davetlerde kullanılan plastik bardakları paketleyerek de hem eğlenip, hem de aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Başvurduğunuz firmalar sizlere malzemelerinizi verir ve teslim edeceğiz tarihi söylerler haftalık 5000 adet bardak gönderecektir. Gönderdikleri bardakların her birini yine onların gönderdikleri uzun poşetlerin içine belirttikleri sayılarda koymanızı isteyeceklerdir.

Firmalar size gönderecekleri 5000 adet plastik bardağı haftalık olarak teslim almak isteyeceklerdir ve evde plastik bardak paketleme işi için size haftalık olarak yaklaşık 300 TL vereceklerdir. Aylık olarak aldığınızda ise yaklaşık 1500 TL ücret alacaksınız. Az önce de bahsettiğimiz gibi başta kolay görünse de tek başınıza yapmanız biraz zor olacaktır. Bu yüzden kendinize bir ekip kurmanızı veya yardımcı bulmanızı tavsiye ediyoruz. Eminiz ki, kendinize bir çalışma arkadaşı bulduğunuzda bu iş sizin için daha eğlenceli bir hale gelecektir, kolay gelsin.

Son Yorumlar
  1. Şahsenem
  2. Ayşe