Evde Parça Başı Ek İş Veren Firmalar

Evde parça başı ek iş son zamanların en popüler konularından biri haline gelmiş durumda. Gün geçtikçe artan işsizlik ve çalışma ortamlarının çok iyi olmaması sebebiyle birçok çalışan bayan ve ev hanımı evde parça başı ek iş yaparak kazançlarını elde etme yoluna girmeye başladılar. Bu anlamda sizler de yaptığınız ürün başına firmalarla anlaşma yoluna giderek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Parça başı iş dendiğinde akla en başta anahtarlık işi geliyor. Eve anahtarlık işi veren birçok hediyelik firması bulunuyor. Bu tarz firmalar kendi bünyesinde sürekli olarak işçi çalıştırmak yerine dönemlik kişilerle anlaşarak hem maliyetlerini minimum seviyeye indiriyorlar hem de daha kısa sürede çok daha fazla ürün elde edebiliyorlar.

Evde ne tür parça başı ek işler yapabilirim?

Evde anahtarlık işi için gerekli olan malzemeler firmalar tarafından size teslim edilir ve size tasarlamanız gereken modeller detaylı bir biçimde verilir, ilk parçaları yaparken daha fazla zamanınız gitse de geçen süre içerisinde eliniz alışacağından çok daha fazla ürün yapmaya başlayacaksınız, bu da daha çok kazanmanıza yardımcı olacaktır. Bu piyasa da ürün başı 1 – 3 TL arasında değişen bir ödeme yapılıyor. Ödemeler genellikle iş sonunda olup sizden parçalar için herhangi bir ücret talep edilmez. Eğer ek iş için sizden ücret talep eden bir firma görürseniz kesinlikle inanmayın ve onlarla çalışmayın. Hanımların zaaflarından faydalanıp bu tarz firmalar olabilmektedir.

Şu ana kadar parça başı işlerde firmalarda çalıştıysanız, çalışma mantığını az buçuk tahmin ediyorsunuzdur. Evde hem kendi işlerinizle uğraşıp hem de ek iş yaparak gelir elde etmek herkesin hayali. Bu işlerde zamanla kendi işini kurmuş sosyal medyada ve çevresinde satışlara başlamış birçok kişi bulunuyor. Zamanla sizler de ek işten ticarete uzanan bir serüvenin içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Burada önemli olan nokta fayda – maliyet ilişkisini göz önünde bulundurmak olacaktır. İnsanların beğenebileceği şeyleri uygun fiyatlarla satarak kar elde edebilirsiniz. Bu noktada size olan maliyetini de göz önünde bulundurmanız gerekecektir.

Parça başı ek işler kapsamında sitemiz içerisinde de birçok ek iş fikri ve ilana rastlayabilirsiniz. İlgili konularda sürekli olarak aktif ek iş ilanı olmayabilir. Amacımız zaman içerisinde aktif hale gelen ilanları ziyaretçilerimizle paylaşarak evde çalışmalarını sağlayabilmektir. Bizler bir firma olmayıp tamamen fikir verme ve yönlendirme aşamasında yer almaktayız.

Son Yorumlar
  1. Esra olmez
  2. Busra
  3. Diğdem
  4. Hande
  5. müge
  6. Deniz
  7. serpil
  8. Sıdıka
  9. Nezaket aktas
  10. Mustafa