Evde mısır püskülü temizleme işi

Çok farklı bir ek iş sizleri bekliyor. Evde mısır püskülü temizleme işi yaparak oldukça fazla para kazanma şansınız mevcuttur. Kendi evinizde oturduğunuz yerden rahatça muhabbet ederek çay içerek espri yaka yaparak, şaka yaparak mısırların püsküllerini temizleyip ailenize oldukça fazla yüklü miktarda para kazandırma şansınız mevcuttur.

Bu işi tek başınıza değil de kalabalık aile ortamında hep birlikte yaparsanız inanılmaz gelir elde edebilirsiniz. Sizler için hazırlanan bu ek iş düşünemeyeceğiniz kadar sizlerin ailesini rahatlatacak. Böylece rahat bir nefes alacak almayı planladığınız eşyaları bu şekilde ek iş yaparak kolayca alabileceksiniz. Sizlere sunduğumuz farklı ek iş fırsatlarını değerlendirerek en uygun olanlarını seçip gerekli girişimlerde bulunur.

İşi aldığınız zaman sizler de zor hayat koşullarında bir nebze olsun nefes almış olacaksınız. Mısır püskülü temizleme işi veren firmalar sizlere gerekli olan mısırları gönderecektir. Sizler de yaptığınız çalışmanın karşılığını almak için yapacağınız pazarlara göre kazancınızı belirleyeceksiniz. Teslimat haftalık da olabilir aylık da olabilir. Önemli olan size evde mısır püskülü temizleme işi veren firma ile sizin pazarlık yapmanızdır. Genelde haftalık olarak gönderilen mısırlar 4000 koçan olarak size gönderilir. Size gönderilen mısırların önce yapraklarını açmalısınız sonra da içindeki püskülleri iyice temizlemenizi gerekmektedir. Böylece temizlenmiş olan mısırları geri almaya gelecek olan firmaya teslim edeceksiniz.

Yapacağınız iş temiz düzgün olmalıdır. Yoksa aynı firma sizlere tekrardan bu işi vermeyecektir. Ayrıca internetten sorgulama yaparak bu işi veren firmalar ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Böylece ayda ortalama 2000 lira civarı para kazanarak ailenizin geçimine yardımcı olabilirsiniz.

Son Yorumlar
  1. Sevda
  2. aysun
  3. Kadriye Orhan
  4. İlkay
  5. tülay
  6. nuray
  7. nurdan
  8. Ayse
  9. Atiye
  10. halise