Evde Mandal Paketleme Ek İş Ayda 1500 TL

Evde mandal paketleme işi herhangi bir el becerisi istemeyen sadece boş vakit isteyen bir iş türüdür. Ev hanımları, öğrenciler, emekliler mandal paketleme ek işi yapabilir. Hatta gün içerisinde 3 – 4 saat boşluk bulabilen herkes bu tarz bir iş ile ek gelir sağlayabilir. Ek gelir sayesinde çok daha rahat yaşamını sürdürebilir, mutfak masrafları çıkabilir. Bu tarz ek işlerin firmalar tarafından gelen başvurular sonucunda verildiğini unutmayınız. Başvuran kişiler değerlendirilir ve olumlu görülenler ile iletişime geçilir. Sadece firmalarla değil kendi pazarlama stilinizi kullanarak da ek gelir elde edebilirsiniz.

Mandal paketleme işinden bahsedecek olursak; piyasaya sürülecek olan hazır montajı yapılmış mandallar hanımlara verilmektedir. Bu mandallar ilk önce kategorilendirilir, aynı çeşitten olan mandallar ayrı şekilde kutulanacaktır. Sizden istenen tek şey ise mandalları kendi aralarında ayırmak ve istenilen sayıda paketlemek. Örneğin 10’lu paketler isteniyorsa sizler mandalları 10’ar adet olacak şekilde paketlere koyarsınız ve paketi kapatırsınız. Tüm yapmanız gereken bu olacaktır.

Bu ek iş türü her ne kadar kolay gözükse de sürekli aynı iş tekrarlanacağı için zaman içerisinde dikkat dağılması olabilmektedir. Bu yüzden bu işi yaparken tüm konsantrasyonunuzu vermeniz gerekir.

Eve ek iş veren firmalar daha çok gün içerisinde boş olan ve kendilerine yakın olan kişileri kabul etmektedir. Sizler de yorum bölümünden başvurunuzu teyit edebilirsiniz. Bu işte ne kadar kazanırım soruları da sıklıkla sorulmaktadır, eğer haftada 5 gün her gün 3 – 4 saat bu işi yaparsanız ilk zamanlar 1000 TL civarı kazanırken zaman içerisinde eliniz hızlanacağı için bu kazanç 1500 TL’ye kadar çıkmaktadır.

, , ,

4.166 thoughts on “Evde Mandal Paketleme Ek İş Ayda 1500 TL

  1. Konya meramda oturuyorum. Son sınıf öğrencisiyim ve acil işe ihtiyacım var. Annem ve ben bu işi rahatlıkla yapabiliriz. Olumlu yada olumsuz bir geri dönüş olursa sevinirim.