Evde Mandal İşi İle Ayda 1500 TL

Evde mandal montajı işi firmaların kişilere ve gruplara verdiği işlerden biridir. Evde ek iş yapmak isteyenler için ideal işlerden biri olan mandal işinde ister parça başı isterseniz de kilo hesabıyla çalışabilirsiniz. Eve mandal montaj işi veren firmalar sizlere demonte bir şekilde parçaları verir.

Mandal parçaları daha çok firmalar tarafından verilse de süs malzemeleri bazen sizin tarafınızdan karşılanması istenebiliyor. Bu gibi durumlarda katalogdaki ürünleri temin etmek için uğramanız gereken yerler de sizlere belirtilir. Fakat çoğu zaman tüm malzemeler firma tarafından veriliyor.

Sizler de bu parçaları kullanarak sizden istenilen özelliklere sahip mandalları üretmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca günümüzde çok tutan tasarımlı mandallar üreterek de ek kazanç sağlayabilirsiniz. Mandal işinde iki farklı istek türü olabilmektedir. Öncelikle bu işi veren firma size tüm parçaları verir. Sizler de bu parçalardan ürünleri üreterek belirtilen tarihte siparişi hazırlarsınız. Ek iş yapmak, evde para kazanmak gibi konularda sitemizdeki diğer yazılardan da yararlanabilirsiniz.

Firma yeniden evinize gelerek bitmiş ürünleri sizden teslim alır ve ödemenizi gerçekleştirir. Evde mandal işi yaparken hem kataloğa uymak zorundasınız hem de düzgün bir şekilde parçaları israf etmeden işinizi tamamlamalısınız. Ödeme iş sonunda gerçekleştiği için kazanacağınız ücret de yaptığınız iş kadar olacaktır. Yorumlayarak, geçmişteki deneyimlerinizi ve hakkınızda detaylı bilgi vererek bu işi istediğinizi de teyit edebilirsiniz.

Evde mandal montaj işi yaparak ne kadar para kazanırım sorusuna geldiğimizde ise şu anda piyasada parça başı çalışan firma sayısı oldukça az bu yüzden daha çok kilo ücretini biliyoruz. Firmadan firmaya ve şehirden şehire değişkenlik gösterse de kilo ücret fiyatı 9 – 14 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Her gün 4 kilogram mandal üretimi yaptığınızda bu da aylık ortalama 1500 TL kazanabileceğinizi gösteriyor. Özellikle ev hanımları ve evde boş vakti olanlar için uygun bir iş modeli olsa da herkes bu işe başvurabilir.

, , , ,

712 thoughts on “Evde Mandal İşi İle Ayda 1500 TL

  1. Merhaba ben ankara mamakta oturuyorum br oglum var ve calısamıyorum bu Yuzden hem ogluma bakıp hemde calısmak ıstıyorum gercekten ıhtıyacım var buna donus Yaparsanız cok Sevınırım daha once calısmadım ama br kez gormem Yeter zamanım Cok