Evde Kutu Katlama Ek İş İmkanı

Evde kutu katlama ek işini yapmak için öncelikle sahip olmanız gerekenler evinizde bu iş için ayırabileceğiniz büyük bir oda ve hız. Evde kutu katlama ek işi veren firmalar ek işi verecek olduğu kişilerde bu iki şeyi arıyorlar. Bunun dışında bu ek iş için başka herhangi bir vasıf aranmamaktadır. Bu bakımdan hemen herkesin rahatlıkla yapabileceği bir ek iştir evde kutu katlamak.

Diğer yandan bu işi tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz. Evinizde eşinizle, dostunuzla, ailenizle birlikte evde kutu katlayabilir böylece daha fazla ek gelir elde edebilirsiniz. Evde kutu katlayarak tane başına 1 kuruş elde edersiniz bunun için olabildiğince hızlı olmanız gerekir. Hatta iyi bir ek gelir elde etmek için bu işi tek başınıza yapmamanızda fayda var.

Evde kutu katlama ek işi veren firmalar daha çok kendi evlerinde çalışacak eleman alırlar ancak nadiren de olsa iş yerinde çalışacak eleman aradıkları da olur.  Çünkü İnsanları evde çalıştırmak hem daha ucuz hem de daha pratik.

Evde Kutu Katlayarak Ne Kadar Kazanırsınız?

Evde kutu katlayarak güzel ek gelirler elde edebilirsiniz. Özellikle katlayacağınız kutunun büyüklüğü-küçüklüğü,  zorluğu-kolaylığı elde edeceğiniz ek gelirde değişkenlik gösterecek faktör olacaktır. Genellikle kutu başına 1 ya da 2 kuruş veren firmalar çok sayıda kutu işi verirler. Güzel ek gelir elde edebilmeniz için tane başına değil iş bitimi toplu para almanız tavsiye edilir.

Son Yorumlar
 1. Serpil kaya
 2. Selma
 3. Esra
 4. Diğdem
 5. Serap
 6. Şenay
 7. Turkan
 8. rahime çelik
 9. Ayşe kara
 10. canan
 11. arzu
 12. şeref
 13. Burcu
 14. Serap
 15. Meryem Kahramanoğlu
 16. Ümran
 17. Ayca