Evde Kutu Boyama İşi 2018

EVDE KUTU BOYAMA İŞİ

Evde kutu boyama işi aslında ülkemizde çok tercih edilmiyor olsa da kazancı oldukça güzel diyebiliriz. Özellikle küçük şehirlerde ve büyük illerin küçük ilçelerindeki birçok insanlara verilmekte olan bu iş sayesinde kişiler çok güzel paralar kazanmaktadırlar. Baktığımız zaman genellikle boyama ve ahşap üretim firmalarının verdiği bu işlerde sizlerin zevkine güvenerek değil, kendi verdikleri şekillerin boyanması ile bir iş istiyorlar diyebiliriz.

Evde kutu boyama işi genellikle bayanlar tarafından tercih edildiği gibi bunun kursu da birçok il ve ilçede verilmektedir. Bu sebepten dolayı eğer beceriniz var ise ve kendinize güveniyorsanız kesinlikle bu işi denemelisiniz diyebiliriz. Özellikle kutu boyama işi yapacak olan kişilerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar olacaktır. Bunlarla ilgili olarak da bilgi verirken önceliğimizi sizin daha fazla bilgi almanızı sağlayacağız.

EVDE KUTU BOYAMA İŞİ NE KADAR KAZANDIRIR?

Aslında herkesin işten çok evde kutu boyama işi ne kadar kazandırır sorusuna cevap aradığını söyleyebiliriz. Bu nedenle de sizlere öncelikli olarak bu işin parası hakkında bilgi verelim. Özellikle kutu boyama işi yapacak olan kişilerin kazanacakları paraları şöyle açıklayabiliriz. Firmalar, sizlere kutu başına ödeme yapmak yerine toplu halde bir para ödemesi yaparlar. Bu nedenle yapacakları ödemeler azımsanmayacak kadar fazla olmaktadır.

Özellikle toplu halde para veren firmalar haftalık olarak sizlere bu ödemeyi yaparlar. Firmaların verdikleri para ise genellikle haftalık 150 TL olarak görülmektedir. Verdikleri paranın karşılığında ise sizlerden ortalama olarak 100 adet kutu boyaması yapmanızı isterler.

Peki ama evde kutu boyama işi nasıl yapılır?
Evde kutu boyama işi veren firmalar size işi nasıl ulaştırır?

EVDE KUTU BOYAMA İŞİ NASIL YAPILIR?

Firmalar öncelikli olarak sizlere kutuları ve boya malzemelerini verirler. Sonrasında ise size verecekleri sticker (yani yapışkanlı şekiller) ile nasıl boyama yapacaklarını gösterirler. Bu sayede siz herhangi bir beceri kullanmadan kolay bir şekilde boyama işlemini yapabilir ve teslimatınızı da güvenle sağlayabilirsiniz.

Firmaların hazırladıkları stickerları yapıştırdıktan sonra yapacağınız tek işlem üzerine boyayı sürmek ve kenarlarını taşırmadan boyamaktadır. Siz yaptığınız bu boyama işleminden sonra direkt olarak yapışkanı çıkartabilirsiniz. Böylece herhangi bir şekilde kötü görüntü ya da hatalı işlem yapmadan boyama işlemini de tamamlamış olursunuz.

EVDE KUTU BOYAMA İŞİ VEREN FİRMALAR İŞİ NASIL VERİRLER?

Firmalar evde kutu boyama işi yapmak isteyen kişilere kutuları ve yapışkanları getirip bir örnek gösterirler. Verdikleri boyanın yüksek kalitede olması ile de kolay bir şekilde boyama işleminin yapılacağını anlatırlar. Onların yanında yapacağınız bir iki deneme sonrasında işinizi hemen alabilir ve hemen boyama işlemini yapmaya başlayabilirsiniz.

Günümüzde fazlası ile ev hanımlarının aldığı bu işi artık erkeklerinde emekli hayatına geçtikleri zaman hobi amaçlı yaptıklarını ve bundan fazlası ile de memnun kaldıklarını ifade edebiliriz. Üstelik haftalık olarak da güzel bir ek para getiren bu iş, ev ekonomisini de rahatlatmaktadır. Eğer sizlerde bu tarz bir boyama işlemi yapmak istiyorsanız firmalar ile iletişime geçerek detaylı bilgiyi alabilir ve evinizden çıkmadan kolayca kapınıza kadar gelecek olan malzemeler ile para kazanabilirsiniz. Üstelik evinizde size yardım edecek birden fazla kişi var ise, iş verenden daha fazla iş alarak karınızı artırabilirsiniz.

Son Yorumlar
  1. Nesrin
  2. hasret
  3. Hatice
  4. Ebru
  5. Tugba
  6. Aysel
  7. Arife