Evde Katalog İşi

EVDE KATALOG İŞİ

Evde katalog işi aslında birçoğumuzun duymadığı bir iş olmakla birlikte birçok kişinin de tercih ettiği ve yapmakta olduğu işler arasında yer almaktadır. Özellikle evlerinde boş oturan ya da evlerinde iş yapmak isteyen kişilerin ilk olarak tercih ettiği iş olan evde katalog işi son derece de basit diyebiliriz. Size verilen ürünlerle hazırlayacağınız katalogları tekrardan firmaya teslim edecek ve paranızı alacaksınızdır. Bu tarz işlerde firmalar genellikle tane başına değil de topluca para ödemesi yaparlar.

Eğer uzun solukta çalışacaksanız aylık ortalama 750 – 1000 TL arasında para kazanabilirsiniz. Bu sayede para kazanarak ister evinizi geçindirebilir isterseniz de bazı masraflarınızı karşılayabilirsiniz. Toplamda baktığımız zaman bu paranın zaman zaman çoğaldığını ya da azaldığını söyleyebiliriz.

Gelecek olan işin çokluğu ile de alakalı olan kazanç ile evde katalog işi birçok kişinin evini geçindirmede rol oynamaktadır.

Evde katalog işi sadece katalog hazırlama değil, katalog kesme, katalog birleştirme ya da katalog paketleme gibi kendi arasında da çeşitlere ayrılabilir. Tabii ki bu çeşitlere göre de kazanç daha fazla ya da daha az da olabilir. Bu sebepten dolayı öncelikle işi alacağınız firma ile görüşmeniz daha doğru olacaktır.

Evde katalog işi veren firmalar ile iletişim kurmak isteyenler ise öncelikli olarak internet üzerinde bu ilanlara bakabilirler. Eğer internet üzerinde bir ilan göremiyorlarsa da, bu sefer firmalar ile bizzat görüşebilir ve firmalardan bizzat bilgi alabilirler.

BİLGİLENDİRİCİ NOT: Sitemiz sizlerinden telefon numarası, ev adresi ya da başka hiç bir kişisel bilgiyi talep etmemektedir. Tüm bunlarla beraber internet sitemizin Facebook ve Twitter sayfalarını sosyal medya üzerinden takip ederek kısa sürede bilgi sahibi olabilirsiniz.

Son Yorumlar
  1. Arzu
  2. Hat
  3. emel
  4. Mahmut
  5. Esengül
  6. fatma
  7. Hanife