Evde iş ilanları

Evde iş ilanları

Evde iş ilanları ile sizde evde iş imkanı sağlayabilirisiniz.Özellikle büyük şehirler için / Evde iş Ankara – İzmir evde iş – İstanbul ek iş ilanları

Evden Çalışabilmenin Avantajları

Birçok kişi evden çalışmayı daha avantajlı olarak görmektedir. Birçok kişi evden çalışmayı tercih etmektedir, çünkü daha rahat olmaktadır. Evde iş ilanları olarak geçen, ilan sayfalarında kategoriler olmaktadır. Bu kategorilerde evde yapabileceğiniz veya evde işlerinizi yapmanızı isteyen firmaların veya işverenlerin ilanlarını bulabileceksiniz. Şimdi anlamda ev hanımlarına, iş bulamayanlar ve öğrencilere ya da ek olarak yeni bir iş isteyenlere yönelik olarak konulan ilanlardır, fakat elbette herkesin başvurabileceği ilanlardır. Evden çalışmak her zaman insanlar için daha kolay gelmektedir ve bu yüzden birçok kişi artık evden çalışmayı ve oturduğu yerden para kazanmayı tercih etmektedir. İnternetten ilan sayfalarına bakarak binlerce iş ilanları bulabilmektesiniz.

 

Ne Tür İş İlanları Bulunmaktadır

Evden çalışabilmek için farklı iş ilanları bulunmaktadır. Kimi işler kadınlara yönelik, kimi işler erkeklere yönelik, kimi işler hem kadınların hem de erkeklerin yapabilecekleri işler olmaktadır. Öncelikle birkaç yıldır rövanşta olan evden çalışılabilecek işlerden bir tanesi yazı yazarak para kazanmak olmaktadır. İnternet üzerinden makale yazıları yazabilmektesiniz veya köşe yazıları ya da blog yazıları yazabilmektesiniz. Bunların yanı sıra, kadınlara yönelik boncuk işleri bulunmaktadır. Bütün malzemeler firma tarafından gönderilmektedir ve ona göre kadınlar evde otururken el becerilerini göstererek parasını kazanmaktadır. Bazen sadece bilgisayar başında durarak yapabileceğiniz işler vardır; anket doldurma ve benzeri. Bunlar sadece evde durarak çalışabileceğiniz işlerden sadece birkaç tanesi olmaktadır.

 

Evden Çalışmanın Dezavantajları Var Mı 

Evden çalışmanın avantajları varsa, aslında dezavantajları da vardır diye düşünürsünüz, fakat aslında bu sistemde dezavantajlar fazla bulunmamaktadır, hatta kimileri için ise neredeyse hiçbir dezavantajı yoktur. Evde iş ilanları sayfasına baktığınızda, ilanlardan genelde şu cümleler kullanılmaktadır “Evden çalışmak isteyenler” ya da “Serbest çalışmak isteyenler” veya “Kendi işinin patronu olmak isteyenler” ya da “Çalışarak sevdiklerine daha fazla vakit ayırmak isteyenler” gibi cümlelerin kullanıldığı ilanlarda bilin ki evde, serbest bir alanda, kendi çalışma saatlerinizde çalışabileceğiniz bir iş olmaktadır. Bu yüzden aslında evden çalışmanın neredeyse hiç dezavantajı olmamaktadır. Aksi evden çalışanların çoğu evde çalışma sistemini rahat ve kolay bir şekilde benimsemiştir.

 

Kimler Evden Çalışabilir 

Çalışmak isteyen herkes evden çalışabilmektedir. Yeter ki çalışmak istesin. Evde çalışmanın en büyük avantajlardan bir tanesi, evde çalıştığınızda saat sorununuz olmuyor, işe yetişirken trafik derdiniz olmuyor. Bunlara ek olarak evinizde çayınızı ya da kahvenizi yudumlarken rahat bir ortamda çalışabiliyorsunuz. Normalde bir iş yerinde 1 saatlik bir öğle arası verilirken, kendi evinizde olduğunuz sürece 2 saatlik arada verebilmektesiniz. Evde isteyen herkes çalışıp para kazanabilmektedir. İsterseniz evinizde kendinize göre bir ekip bile kurabilirsiniz. Evde çalışmanın gerçekten avantajları çok fazla olmaktadır. Birçok kişi evde çalışınca kendini daha motive hissedenler olmaktadır.

 

Evde Anket Doldur Paranı Kazan

Bugünlerde yazarlık ile beraber yürütülmekte olan ve birçok kişinin katılmış olduğu anket doldurma işleri bulunmaktadır. Bu işleri genellikle internetten araştırdığınızda daha kolay bulabilmektesiniz. Bazen evde iş ilanları arasında bulabilmektesiniz, fakat genellikle internetten anket yaptıran veya anket yapan firmalar diye aradığınızda daha kolay bulabilmektesiniz. Anket hazırlayan firmaları buluyorsunuz, firmanın web sitesine üye oluyorsunuz ve firma size uygun olan anketleri elektronik posta adresinize göndermeye başlıyor. Sizde elektronik posta adresinize gelen anketleri doldurarak paranızı kazanıyorsunuz. Her şey aslında bu kadar, başka yapmanızı gerektiren hiçbir şey yok. Bu işten ilk kazanacağınız para yok yüksek bir meblağ olmayabilmektedir, fakat zamanla bu rakamı katlayabilmektesiniz.

 

İki İşte Birden Çalışmak

Evden çalışırken, aslında birçok kişi iki işte birden çalışmaktadır. Sabah kalkıp işine gitmektedir ve akşam eve döndüğünde işe diğer işine devam etmektedir. Böylece çalışan kişi aylık iki katını veya daha fazlasını kazanabilmektedir. Bunun ne kadar kolay veya zor olabileceği aslında tamamen çalışan kişinin kendisine bağlıdır, çünkü iki işte biranda çalışmak bazen çok fazla veya yorucu gelebilmektedir. Bu her ne kadarda ikinci işiniz evde çalıştığınız bir iş olsa bile, genel anlamda yorucu bir hale gelebilmektedir. Çalışmak ve para kazanmak güzel, fakat bunu hem kendinizi yormayacak şekilde hem de keyif alabileceğiniz şekilde yapmanız gerekmektedir. Evde çalışanların çoğu aileleri ile veya sevdikleri ile daha fazla vakit geçirebilmek için çalışmaktadır.

 

Fotoğraflarınızı Yükleyerek Para Kazanmak İstemez Misiniz

Evde çalışmanın birçok farklı yöntemleri bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de fotoğraflarınızı bilgisayarınıza yükleyerek çalışmaktır. Peki, bunu nasıl yapabiliyoruz. Fotoğraflarınızı dışarıda çekiyorsunuz ve eve geldiğinizde ise bilgisayara aktarıp beğendiğiniz veya başkalarına sunabileceğinizi düşündüğünüz resimleri internete yükleyerek, Google’un onaylamasını bekliyorsunuz, daha sonra Google onayladığında ise Google görseller bölümünde görebilmektesiniz ve sizin yüklediğiniz videolar veya resimleri tıklayanlardan veya yükleyenlerden otomatik olarak paranızı kazanmış oluyorsunuz. Bu sistem elbette sadece Google’de olan bir sistem değil, fakat en yaygın olarak kullanılan Google olmaktadır. Evde iş ilanları arasında birçok farklı işler bulunmaktadır ve bu işler arasında kendinize en uygun olanı seçmekte kişinin kendi yeteneği olacaktır.

 

Evde Serbest Çalışabilmektesiniz

Evde çalıştığınızda daha serbest ve rahat hissedeceksiniz. Çocuğunuz varsa da evinizde çalışmak sizi daha rahat hissettirecektir, çünkü çocuğunuz gözünüzün önünde ve bunun yanı sıra işinizi de yapıyor olacaksınız. Sürekli acaba saat kaçta mesai bitiyor diye düşünmek zorunda kalmıyorsunuz, çünkü saatinizi siz ayarlıyorsunuz. Evde serbest ve rahat çalışmak aslında herkesin yapmak istediği bir iştir, fakat malum bu sistemin daha ancak son 5 yıldır net var olduğunu düşünürsek elbette bu kadar süre içerisinde herkes bir işte çalışmış oluyor ve dolayısıyla bu rahatlığı yaşayabilmeleri için bazı değişiklikler yapmaları gerekebilmektedir.

 

Grafik Tasarımları Evinizde Yapabilirsiniz

Eğer bir grafik tasarım yeteneğiniz varsa, bunu evinizde yapabilmektesiniz. Önce kendi tasarımlarınızı yaparak internete yükleyebilirsiniz veya kendinize bir web sayfası oluşturabilirsiniz ve kendi tasarımlarınızı oraya yerleştirerek, işinizin tanıtımını ve reklamını yapabilirsiniz. Evde iş ilanları çok fazla sektörler barındırmaktadır. Bunu yaptıkça müşterileriniz çoğalacaktır ve gün geçtikçe yeni müşteriler sizi arayarak veya elektronik posta yoluyla size ulaşarak, sizden bazı tasarımları yapmanızı isteyeceklerdir. Aslında bugünlerde çok fazla aranan grafik tasarımcılar olmaktadır, fakat genel olarak baktığımızda, insanlar sabit ve yüksek gelir rakamlarına bakmaktadır ve bu yüzden birçok kişi özel şirketlerde veya benzeri iş yerlerinde sabit bir tasarımcı olarak çalışmayı tercih ediyor. Dolayısıyla şirkete ait bir tasarımcı olmaktadır.

 

Evde Çalışarak Sizden Kendi Yeteneklerinizi Keşif Edin

Evde çalışmanın birçok avantajları bulunmaktadır ve bunlardan bir tanesi ise, evde çalışarak kendi yeteneğinizi keşif edebilmektir. Bir insan kendi yeteneklerini keşif edebilmek için veya neler yapabildiğini görebilmek için mutlaka hareketli olması gerekmektedir ve bir şeyleri yapabilmesi gerekmektedir. Evde çalışarak, yazılarınızı yazarak, sanatlarınızı tasarlayarak, grafik tasarımları yaparak, ders vererek veya daha nice işleri yaparak kendi içinizde var olan şeyleri dışarıya çıkarabilirsiniz. Bu iş hayatında gerçekten çok önemlidir. İster bir iş yerinde olsun veya kendi evinizde, ama burada önemli olan sizde var olan yetenekleri karşı tarafa sunmak ve onlara gösterebilmektir.

Son Yorumlar
 1. Fatma Dağtaş
 2. Kübra
 3. ilksen
 4. Senil
 5. Dilek Sarıoğlu
 6. Burcu
 7. oğuzhan
 8. Hatice
 9. sevda
 10. Funda
 11. Arzu
 12. Asiye kara
 13. Tuba
 14. merve
 15. mercan
 16. murato
 17. Gülcan
 18. Özgür
 19. Kıymet
 20. dilek
 21. Burcu
 22. olgun öztürk