Evde iplik temizleme işi

Daha önce evde iplik temizleme işini duymadıysanız işte sizin için yepyeni bir fırsat. Eğer eve ek iş götürerek para kazanmak istiyorsanız bulunduğumuz yerdeki eve ek iş veren firmaları öğrenmeniz gerekmektedir.

Evde iplik temizleme işi son zamanlarda aile yükünü hafifletmek isteyen ev hanımlarına ilgi odağı haline gelmiştir. Eğer sizler de bu şekilde çalışarak para kazanmayı düşünürseniz sadece giyim ürünleri değil evde kullanılan perde ve diğer kumaşlar için de üzerinde kalan pisliklerin temizlenmesi amacıyla işveren firmalarla görüşerek iyi paralar kazanabilirsiniz.

Evde iplik temizleyerek aile bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız bulunduğunuz şehirde mutlaka tekstil ile ilgili fabrikalar vardır. İnternetten araştırarak iş veren firmaları bulup görüşme yapın. Ek iş ile ne kadar yapacağınızı, kaç liradan yapacağınızı konuşarak evde ip temizleme işini yapıp, kolayca oturduğumuz yerden bol bol para kazanabilirsiniz.

Evde iplik temizleme işinde kazanç ne kadar oluyor?

Aklınıza gelebilecek her türlü tekstil eşyasının iplerinin temizlenmesi işi evde ev hanımlar tarafından çuval başı ya da parça başı olarak fiyatlandırılır. Böylece yaptığımız iş sonunda ödeme alırsınız. Mal tesliminde isterseniz nakit, isterseniz banka havalesi yoluyla yaptığınız işin karşılığını alırsınız. Eve ek iş veren firmalar ödeme yolu olarak genellikle çuval başı olarak kabul ettiğinden genelde çuval başı fiyat 10 ile 15 lira arasında değişmektedir. Böylece bir ay iplik temizleyerek yaklaşık 1000 TL para kazanabilirsiniz.

Son Yorumlar
 1. pembe güler
 2. aynur
 3. yasemin
 4. ayse
 5. ayşenur
 6. Fatos
 7. jiyan
 8. HİLAL
 9. Pınar atan
 10. yeter
 11. sadet
 12. nazan
 13. Ayşe
 14. Çiğdem
 15. Hasibe yoldaş
 16. Hasibe yoldaş
 17. Nuriye
 18. Oğuz
 19. Nazlı güngörmez
 20. deniz
 21. Rahime
 22. Aysun
 23. Hamide
 24. Hamide
 25. Pervin atici