Evde iplik temizleme işi

Daha önce evde iplik temizleme işini duymadıysanız işte sizin için yepyeni bir fırsat. Eğer eve ek iş götürerek para kazanmak istiyorsanız bulunduğumuz yerdeki eve ek iş veren firmaları öğrenmeniz gerekmektedir.

Evde iplik temizleme işi son zamanlarda aile yükünü hafifletmek isteyen ev hanımlarına ilgi odağı haline gelmiştir. Eğer sizler de bu şekilde çalışarak para kazanmayı düşünürseniz sadece giyim ürünleri değil evde kullanılan perde ve diğer kumaşlar için de üzerinde kalan pisliklerin temizlenmesi amacıyla işveren firmalarla görüşerek iyi paralar kazanabilirsiniz.

Evde iplik temizleyerek aile bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız bulunduğunuz şehirde mutlaka tekstil ile ilgili fabrikalar vardır. İnternetten araştırarak iş veren firmaları bulup görüşme yapın. Ek iş ile ne kadar yapacağınızı, kaç liradan yapacağınızı konuşarak evde ip temizleme işini yapıp, kolayca oturduğumuz yerden bol bol para kazanabilirsiniz.

Evde iplik temizleme işinde kazanç ne kadar oluyor?

Aklınıza gelebilecek her türlü tekstil eşyasının iplerinin temizlenmesi işi evde ev hanımlar tarafından çuval başı ya da parça başı olarak fiyatlandırılır. Böylece yaptığımız iş sonunda ödeme alırsınız. Mal tesliminde isterseniz nakit, isterseniz banka havalesi yoluyla yaptığınız işin karşılığını alırsınız. Eve ek iş veren firmalar ödeme yolu olarak genellikle çuval başı olarak kabul ettiğinden genelde çuval başı fiyat 10 ile 15 lira arasında değişmektedir. Böylece bir ay iplik temizleyerek yaklaşık 1000 TL para kazanabilirsiniz.

Son Yorumlar
 1. Emine
 2. elif
 3. Fatma
 4. Jale
 5. döndü
 6. Merinos
 7. Dilan
 8. esra
 9. Emine Donat
 10. Nuray
 11. Yeter
 12. Gülcan
 13. nihal
 14. ebru
 15. Nurcan
 16. Nazlı
 17. Mevlüde
 18. Şirin ugur
 19. Rabia yiğit
 20. Ozlem
 21. Ayşegül
 22. Sinan
 23. Özlem
 24. Seda