Evde Fiyonk Yapma İşi İle Ayda 1800 TL

Kendiniz için bir farklılık yapın ve eğlenceli  bir ek iş arayın. Bu yazımızda sizlerle beraber evde fiyonk yapma işini öğreneceğiz. Çünkü fiyonk yapımı evde yapılabilecek en eğlenceli işlerden birisidir. Evde yapacağınız bu renkli ve eğlenceli iş ile hem eğlenecek hem de kolayca para kazanacaksınız. Evinizde fiyonk  yaparak  bir ayda yaklaşık olarak 800 TL – 1800 TL arasında ek gelir elde edebilirsiniz. Eve ek iş veren firmalar sayesinde sizler de düzenli bir gelir sahibi olabilir, ek iş ile birlikte hobi sahibi de olabilirsiniz.

Fiyonk demek kurdele ile yapılan kelebeği andıran şekildir. Bu şekli kumaş, rafya, yün, örgü, kağıt, gibi süsleme malzemeleri ile yapabilirsiniz. Fiyonklar hediye paketleri, kutuları süslemelerinde kullanılır. Ayrıca fiyonklar kıyafetlerde, tokalarda, aksesuarlarda da kullanılır. Özellikle hediye paketleri, çiçek buketleri, çikolata kutularında sevimli, şirin fiyonklar kullanılmaktadır. Bir adet fiyonkun yapımı en fazla bir dakikanızı alır, böylece kısa sürede birden çok ürün ortaya çıkabilirsiniz. Bu da ne kadar ürün o kadar fazla ücret demek.

Bir ekip kurup, işinizi ekiple beraber yürütmek sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü ekibinizin, zor zamanlarınızda ve işler yoğun olduğunda size yardımı dokunacaktır. Fiyonkların bu kadar geniş bir kullanım alanının olması evde iş arayan bir çok insan için çok iyi oluyor. Evde fiyonk yapma işi  sayesinde, kurdeleleri ürünlerinde kullanan şirket ve dükkanlara satan bir çok ev hanımı bulunuyor.

Tabii ki bu iş sadece ev hanımları için de değil, eli becerikli olan erkekler ve öğrenciler de bu işi yaparak gelir sağlıyor. Siz de evinizde yaptığınız fiyonkları bijuterilere, hediyelik eşya dükkanlarına, çiçekçilere ve pastanelere toptan olarak satabilirsiniz. Yeni ek işiniz  evde fiyonk yapma işinde başarılar dileriz. Kolay gelsin.

Son Yorumlar
 1. Aylin
 2. Hüdanur
 3. Nurcihan
 4. Songül
 5. zuhal
 6. Zuhal
 7. Güler
 8. BURCU
 9. ek is ariyorum
 10. Safiye
 11. yuksel
 12. burçak
 13. Aslı özkan
 14. aysun
 15. Kübra
 16. mintas
 17. Pınar
 18. Gülmisali
 19. Nazan