Evde Davetiye Katlama Ek İşi

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte düğün sezonu açılmış olacak böylece bir çok yeni evli çift adayı dünya evine girmiş bulunacak. Düğün sezonunun açılmış olması davetiye katlama işine olumlu anlamda yansıyacak, davetiye işleri de ciddi şekilde artış gösterecektir. Özellikle düğün davetiyesi için büyük rakamlarda sipariş alan matbaalar davetiye katlama ek işini fazlasıyla verecektir. Önceleri davetiyeleri düğün sahipleri evlerinde kendileri evlerinde hazırlarlardı. Bugün artık kimse davetiyelerle uğraşmıyor bu da daha çok ev hanımlarına ek gelir imkanı sağlıyor. Davetiye katlama ek işi yapmak için öncelikle el becerinizin iyi olması olması ve sabırlı olmanız gerekiyor. Firmalar buna göre ek iş yapacak eleman seçiyor.

Evde Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Davetiye basımı için firmalar ve matbaalar önce sipariş alırlar daha sonra davetiye bastırırlar. Davetiyelerin basımından sonra ellerindeki davetiyelerin katlanması ve düzenlenmesi gerekir. Firmalar da bu tür basit işlerle uğraşmaz ve bu işleri ek iş olarak dışarıya dağıtır. Bu ek işe daha çok ev hanımları rağbet eder.

Evde Davetiye Katlayarak Ne Kadar Kazanabilirsiniz?

Evde davetiye işi veren firmalar genellikle tane başına öderler. Para kazanmak için en iyi çalışma şekli iş sonunda toplu ödeme almaktır zira tane başına hesaplandığında 1 ile 5 kuruş arası yani oldukça az para alacaksınız. Ancak topluca hesaplandığında asgari ücret dikkate alındığında oldukça güzel bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Davetiye İşi Veren Firmaları Nereden Bulabilirsiniz?

Düğün sezonu açıldığında genellikle tüm matbaalar ve firmalar dışarıya evde davetiye katlama ek işi verirler. Sizde bulunduğunuz yerdeki matbaaları ve bu işi yapan firmaları belirleyerek onlardan ek iş talep edebilirsiniz. Böylelikle kolaylık davetiye katlama ek işi edinebilirsiniz.

Son Yorumlar
 1. Aysun
 2. gülçin
 3. Enise
 4. Sema
 5. Arzu
 6. Zeynep GÜMÜŞ
 7. Yeter
 8. Seda
 9. Ayşin
 10. elif ķızmaz
 11. Dilek
 12. Sultan
 13. evren türkoğlu
 14. Ayşegül
 15. Duygu