Evde Boncuk İşi İle Ayda 1500 TL Kazanın

Evlere boncuk işi veren firmalar bayanların gelir kapısı olmaya devam ediyor. Özellikle gün içerisinde boş vakti olan herkes bu işi yapabilir, sadece bayan olması da gerekmez. Evde boncuk işi oldukça geniş bir kavram ve sizler de bu yolla para kazanmak için ilk adımlarınızı atabilirsiniz.

Öncelikle giyim ve kıyafet sektöründe inceleyecek olursak; ek iş anlamında abiye, triko ve elbiselere boncuk süsleme işleri parça başı verilmektedir. Sizlere yapmanız gereken giysi boncukları katalog içerisinde gönderilir, bu yüzden tasarım yeteneği de gerektirmez. Sizler resimde gördüğünüz yerlere boncukları yapıştırarak işi tamamlar ve teslim edersiniz. Yapmanız gereken de işte bu kadar basit.

Ayrıyeten evde ek iş yapmak isteyen kişiler için çanta ve takı boncuk işleri de verilmektedir. Eğer evde takı tasarlamayı seviyorsanız gerçekten küçük maliyetlerle ve büyük kar marjlarıyla ek iş yapabilirsiniz. Bu tarz işlerde sadece firmaların ihtiyaçlarını karşılamak olarak da düşünmeyin, kendiniz de online platformlar üzerinden satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kendi karınızı da kendiniz belirlersiniz. Şu anda firmalar siparişlerini kataloglar üzerinden yapmaktadır. Evde ek iş isteyen kişiler yorum bölümünden teyit edebilirler, boncukkisleme[at]gmail.com adresiyle de iletişime geçebilirler. Aynı zamanda hangi dal ile uğraşacaklarını da belirtebilirler.

İlk başta beceri isteyen bir iş olarak gözükse de bu tarz işleri herkes kolaylıkla yapabilir, özellikle zaman içerisinde eliniz daha çabuk alışacağından çok daha kısa bir süre içerisinde çok daha fazla iş çıkarabilirsiniz. Bugün bu işe günde 3 – 5 saatini ayıran bir kişi ayda 1000 – 1500 TL arasında kazanmaktadır.

Son Yorumlar
 1. Irem
 2. Caner
 3. cihan
 4. Işılay
 5. Leyla Çelebi Uslu
 6. Aynur
 7. Gönül
 8. Emine
 9. Firdevs Koşucu
 10. Saadet
 11. Kübra Taşdelen
 12. metin
 13. Gursel
 14. sevinç
 15. Eda
 16. Ebrar DİLEK
 17. Gökce
 18. Demet
 19. Nevin
 20. arzu
 21. songül
 22. nedye
 23. Didem
 24. ahmet
 25. Nazan