Evde Boncuk İşi İle Ayda 1500 TL Kazanın

Evlere boncuk işi veren firmalar bayanların gelir kapısı olmaya devam ediyor. Özellikle gün içerisinde boş vakti olan herkes bu işi yapabilir, sadece bayan olması da gerekmez. Evde boncuk işi oldukça geniş bir kavram ve sizler de bu yolla para kazanmak için ilk adımlarınızı atabilirsiniz.

Öncelikle giyim ve kıyafet sektöründe inceleyecek olursak; ek iş anlamında abiye, triko ve elbiselere boncuk süsleme işleri parça başı verilmektedir. Sizlere yapmanız gereken giysi boncukları katalog içerisinde gönderilir, bu yüzden tasarım yeteneği de gerektirmez. Sizler resimde gördüğünüz yerlere boncukları yapıştırarak işi tamamlar ve teslim edersiniz. Yapmanız gereken de işte bu kadar basit.

Ayrıyeten evde ek iş yapmak isteyen kişiler için çanta ve takı boncuk işleri de verilmektedir. Eğer evde takı tasarlamayı seviyorsanız gerçekten küçük maliyetlerle ve büyük kar marjlarıyla ek iş yapabilirsiniz. Bu tarz işlerde sadece firmaların ihtiyaçlarını karşılamak olarak da düşünmeyin, kendiniz de online platformlar üzerinden satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kendi karınızı da kendiniz belirlersiniz. Şu anda firmalar siparişlerini kataloglar üzerinden yapmaktadır. Evde ek iş isteyen kişiler yorum bölümünden teyit edebilirler, boncukkisleme[at]gmail.com adresiyle de iletişime geçebilirler. Aynı zamanda hangi dal ile uğraşacaklarını da belirtebilirler.

İlk başta beceri isteyen bir iş olarak gözükse de bu tarz işleri herkes kolaylıkla yapabilir, özellikle zaman içerisinde eliniz daha çabuk alışacağından çok daha kısa bir süre içerisinde çok daha fazla iş çıkarabilirsiniz. Bugün bu işe günde 3 – 5 saatini ayıran bir kişi ayda 1000 – 1500 TL arasında kazanmaktadır.

, , ,

1.208 thoughts on “Evde Boncuk İşi İle Ayda 1500 TL Kazanın

  1. Merhabalar ;
    30 yılı aşkın süredir hizmet veren bijuteri firmamız için instanbul da ekipler ve ekip başları aramaktayız ilgilinenler 0507 222 62 62 nolu telefondan detaylı bilgi alabilirler.

    NOT: Sizlerle çalışmak isteyen kişi veya firmaların yerlerini mutlaka görmek isteyiniz bu isteğiniz ileride yaşamak istemediğiniz olayları engellemeniz için önemlidir.