Evde bez peçete katlama işi

Bugün size evde bez peçete katlama işinden bahsedeceğiz. Bazı insanlar her şeyin kusursuz ve mükemmel olmasını isterler. Peçetelerin bile… Peki bu durumun size para kazandıracağını hiç düşünmüş müydünüz? Düşünmediyseniz biz size bahsedelim. Evde bez peçete katlama işi oldukça zevkli ve eğlenceli bir iştir. Üstelik çok da kar edebileceğiniz bir iştir. Bazı düğünlerde, davetlerde, kokteyllerde verilen yemekler için masalarda süs ve görsellik amaçlı kullanılan bez peçeteleri süsleme ve şekil vermeniz istenmektedir.

Eve bez peçete işi gönderen firmaları internetten bulabilirsiniz. Piyasada çok sayıda bez peçete katlama işi için eleman arayan firma var. Evlere ek iş gönderen firmalar size 2000 ile 3000 adet arası bez peçete göndermektedir. İşi veren firmalar gönderdikleri peçeteleri haftalık olarak istemektedirler.

Bu yüzden çok hızlı olmanız gerekir peçeteleri gönderecek olan firma size hangi şekli vereceğinizi bilgisini de gönderecektir firmanın verdiği talimatlara göre eğer eliniz becerikli ise bu işi çok rahatça yapabilirsiniz. Bez peçete katlama işi origami yapmaya benziyor. Bu iş için çok farklı şekiller ve desenler vardır. Örneğin zarf, kuğu, kayık, çam ağacı şekilleri en çok tercih edilen şekillerdir.

Bunun için bu işe başlamadan önce bez peçete nasıl katlanır, önce bunu öğrenmelisiniz. Öğrendikten sonra rahat rahat bez peçete katlama işini yapabilirsiniz. Evde bez peçete katlama işi veren firmalar sizlere haftalık olarak 300 lira vermektedir. Aylık olarak ise 1500 Türk lirası vermektedirler. Eve ek iş veren firmalar işi nasıl yapacağınızı size detaylı bir şekilde açıklayacak, gerekli katalogları vereceklerdir.

Son Yorumlar
 1. Tuğba
 2. Hacer S.
 3. Busra
 4. Ayse Gül
 5. öznur
 6. Nurhayat
 7. Safiye
 8. Serpil
 9. Yasemin uçman
 10. Günay Çınar
 11. guler
 12. Gülcan
 13. ayln
 14. Arife
 15. Oyku
 16. Emine
 17. Şenay
 18. Mehtap
 19. melike
 20. Kübra Üçtepe
 21. Safiye
 22. Betul