Evde Banyo Lifi Yapma İşi

Yepyeni bir evde ek iş yaparak para kazanma yolu olan, evde banyo lifi yapma işinden bahsedeceğiz. Her şey ne kadar değişirse değişsin, teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, annelerimizin yaptığı banyo lifleri artık sizler için gelir kaynağı haline geldi. Bu işte başarılı olmanız ve güzel paralar kazanabilmeniz için, örgü ve el işi konusunda yetenekli olmalısınız. Bu ek işi hem tek başınıza hem de bir firma aracılığıyla yürütebilirsiniz.

Eğer el beceriniz varsa, ortaya çok güzel banyo lifleri çıkarabilirsiniz. Artık site site dolaşıp ek iş ilanı aramanıza gerek kalmadı. Çünkü bu iş hem çok güzel hem de çok eğlenceli bir iş. Ve üstelik çok da karlı. Eskiden marketlerde satılan naylon iplerden yapılan kanserojen ve tehlikeli lifler kullanılırken, artık insanlar daha çok bilgi sahibi oldukları için, daha sağlıklı ve daha yumuşak olan, örgü lifleri tercih ediyorlar. Siz de yeteneğinize el becerinize güveniyorsanız, evimizde bir iplik yün ve şiş alarak evde banyo lifi yapımı işine başlayabilirsiniz.

Artık yeni evli insanlar yeni doğan bebeklere lifin bebeğe özel olduğu anlaşılsın diye, şirin ve şekilli lifleri satın almaya başladılar. Mesela erkek bebekler için araba şekilli banyo lifleri satın alınırken, kız bebekler için çiçekli banyo lifleri tercih ediliyor. Bu işi yaparken ayda 800 TL – 1000 TL kazanabilirsiniz. Bir banyo lifinin tanesini 10 TL den 80 tane lif satarsanız, aylık 800 TL geliriniz olacaktır. Ayrıca kendinize bir sosyal medya hesabı açıp yaptığınız banyo liflerini hesapta paylaşırsanız, müşterileriniz artacak. Böylece daha fazla ürün atmış olacaksınız ve sonucunda da daha fazla para kazanmış olacaksınız. Evde banyo lifi yapımı işini yaparken kendinize tek başınıza bitiremeyeceğiniz kadar sipariş almayı unutmayın.

Son Yorumlar
 1. Aynur
 2. günay
 3. Gülsema
 4. Nuray Kaya
 5. Safiye
 6. fatma kazanci
 7. Gullu
 8. aynur
 9. kezban
 10. Selin
 11. Gülcan
 12. DUYGU YILMAZ ÇAKIR
 13. Pina
 14. İpek