Evde Avon işi ile para kazanma

Son zamanların farklı pazarlama stratejilerinde birisi olarak dikkatimizi çeken katalog usulü pazarlamada en yaygın olanı Avon ile para kazanma olarak karşımıza çıkmaktadır. Abone ile para kazanma nasıl yapılır diye soranlar muhtemelen küçük yerleşim yerinde oturan insanlardır.

Çünkü şehirlerde bu sistemin nasıl çalıştığını hemen hemen herkes bilmektedir. Avon güzellik bakım ürünlerini katalog usulü ile satmanız sayesinde sizde satılan ürünlerden belli oranlarda kar ve komisyon alacaksınız. Bu şekilde ek bir gelir elde ederek ailenize katkı sağlayacaksınız. Ek iş fırsatları arasında yer alan Avon ile para kazanma stratejisi çok yorucu olmasa da geniş bir çevreye sahip insanların para kazanacağınız yöntemlerden birisi olduğunu hatırlatmakta fayda var çevreniz geniş değilse sokak sokak ev ev dolaşarak bu işi yapamazsınız. Avon ürünlerini satmak için arkadaşlarınız aileniz yaşadığınız ortam oldukça kalabalık olması gerekir.

Avon kataloğu size gönderildi zaman siz de bu katalogdaki ürünleri tanıdıklarınıza arkadaşlarınıza göstereceksiniz. Onlar beğendikleri ürünleri size sipariş verecek sizde siparişleri firmanıza göndereceksiniz. Siparişler size kargo ile firma tarafından gönderilecek. Siz Avon tarafından gönderilen ürünleri sipariş aldığımız kişilere dağıtacaksınız ancak aradaki fiyat farkı size komisyon olarak kalacak. Örneğin bir ürün katalog da 30 lira yapıyorsa Avon size bunu 20 lira olarak yazacak.

Böylece aradaki 10 lira size kar olarak kalacak bu ek iş sayesinde oldukça yüklü paralar kazanabilirsiniz. Yalnız tekrar hatırlatmakta fayda var. Aileniz çevreniz ve bulunduğunuz ortam kalabalıksa iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Hatta Avon ile para kazanma işinde sadece satışları geniş bir çevre sahibi iseniz kendinize satın aldığınız ürünleri de ucuz alacağınız için bu da kazanç olarak hanenize yazılacaktır. Hepinize bol satışlar dileriz.