Evde Antep fıstığı kırma işi

Kuruyemişçiden satın alıp güzelce açıp yemeye çalıştığınız fıstıkların evde Antep fıstığı kırma işi yapan kişiler tarafından yapıldığını biliyor musunuz? Eğer haberiniz yoksa siz de bu lezzetli eğlenceli ek işe talip olabilirsiniz. Böylece ailenizin rahat bir ortamda yaşamasına fırsat verebilirsiniz.

Antep fıstığı kırma işi 2016 yılı birlikte 2016 yılı ile evde ek iş veren firmalar tarafından ev hanımlarına tanınmış önemli fırsatlardan biridir. Fıstık kırma işinin maliyeti oldukça yüksektir. Bu sebeple evde ek iş yapmak isteyen insanlara fırsat tanımak amacıyla bu işi yapan firmalar hem kendileri fazla masraftan kurtulmuş oluyor hem de evde çalışarak aile bütçesine ek gelir sağlamak isteyen insanlara fırsat vermiş oluyorlar.

Oldukça eğlenceli zevkli bir ek iş fırsatı tanıyan Antep fıstığı kırma işi size çuvallarla gönderiliyor. Kırmanız gereken fıstıkları alıp kırdıktan sonra başka bir çuvala aktarıp işinizi hızlı bir şekilde yaptığın zaman ayda 2 bin liraya yakın kişi başı gelir elde edeceğinizi söyleyebiliriz.Evde Antep fıstığı kırma işi için sizlere işi kabul ettiğiniz zaman sekiz çuval Antep fıstığı gönderilir. Bu fındık fıstıkları da bir ay içinde kırmanız istenir. Zamanında işimizi yapmazsanız sizinle bir daha çalışmak istemezler. Bu sebeple bu durumu önceden bilerek hareket eden ve kalabalık bir aile iseniz zamanında bitirebilirsiniz. Ama bir iki kişilik çekirdek aileden ulaşırsanız 8 çuval fıstığı bitirmek sizi biraz zorlayabilir. Bu sebeple komşularınızla arkadaşlarımızla bir ekip kurarak bu işi yapabilirsiniz.

Evde Antep fıstığı kırma işi için gerekli olan bütün malzemeler firma tarafından size gönderilecektir. Siz işi bitirdiğin zaman ücretini peşin alacaksınız. Bu işi nasıl bulacağınızı merak ediyorsanız internette araştırma yaparak talip olabilirsiniz. Evlere ek iş veren firmalar rahatlıkla ulaşacaktır. Böylece sizde ek iş yaparak aile bütçenize rahatlatacak almayı düşündüğünüz ev eşyalarınızı ödemeniz gereken taksitlerinizi rahatlıkla ödeyeceksiniz.

Son Yorumlar
  1. Duygu