Ek İş Fırsatları Nelerdir?

Günümüzde geçim zorluğu çeken oldukça fazla kişi olduğu için son zamanlar da ek iş arayan oldukça fazla insan bulunmaktadır. Ek iş arayan kişilerin hepsi maddi zorluklardan dolayı değildir. Birikim yapmak için ev de ya da işyerinde zamanı olan kişiler de boş zamanlarını para kazanmak için değerlendirmek için de ek iş arayışına girmiş durumda. Zamanı olup da ek kazanç amaçlı ek iş yapan kişilerden iyi bir birikim yapan kişiler vardır.

Ek İş Arayanlar Neler Yapabilir?

El becerilerinize göre birçok konuda ek iş yapabilirsiniz. Mesela, okumayı ve yazmayı seven biri iseniz makale yazarak para kazanabilirsiniz. Bu işe ayırdığınız zamana göre de kazancınız artacaktır. İnternette kendinize blog açarak para kazanabilirsiniz. E – kitap yazabilirsiniz. Bunlar bana uymuyor diyorsanız, evde boş vakitleriniz de nikâh şekeri yapabilirsiniz. Kuyumcular ile görüşüp altın kutusu katlayabilirsiniz.

Belli bir kar marjı ile satış yapan bir firmaya üye olup katalog ile satış yapabilirsiniz. İnternet üzerinden kendinize bir web sitesi açıp oradan çeşitli ürünlerin satışını yapabilirsiniz. Örgü, dantel ya da oya biliyorsanız, bu şekilde de kendinize ek iş fırsatı yaratabilirsiniz. Bu örnekler çoğaltılabilir. Ek iş fırsatları çok fazladır. Yukarıda yazılanların dışında da kendinizin becerisine göre kendinize ek iş fırsatı yaratabilirsiniz. Ayırdığınız zaman dilimine göre elinize geçecek kazanç miktarı artar.

Son Yorumlar
 1. Arife
 2. Sevda
 3. Cemile
 4. Şennur Kılıç
 5. derya
 6. Ayça
 7. Merve
 8. ismet Atak
 9. Elmas
 10. nuray
 11. derya
 12. hikmet
 13. Rhme
 14. gül
 15. Arzu ERGIN
 16. zehra
 17. Gülay
 18. Ayşenur Cansaran
 19. YASİN
 20. Burcu solak
 21. Merve
 22. oğuzhan