Ek Gelir Getirebilecek İşler

Herkesin belli bir bütçesi vardır ve bu bütçeye göre de harcaması vardır. Bazen bu bütçe harcamalara yetişmeyebiliyor. Böyle durumlar da insanlar bu bütçeyi tamamlamak için ek gelir arayışına giriyor. Ek gelir elde etmek için ek iş yapmak gerekiyor. Bu da zamana ve el becerisine bağlı olan bir durumdur. Hiç aklınıza gelmeyen işlerden ek gelir elde edebilirsiniz.

Ek Gelir Elde Etmek İçin Nasıl Bir Ek İş Yapabilirim?

Bu tamamen size bağlı bir durum… Bir sürü ek gelir getiren ek iş kolu var. Siz hangisini yapabilecekseniz o iş koluna göre işveren firmalar ya da şahıslar ile temasa geçip yapabilirsiniz. Bu ek gelir getiren ek iş seçeneklerine örnekler vermek gerekir ise, network marketing firmalarından birine üye olup katalog satışı olabilir, ıhlamur paketleyebilirsiniz, evde montaj ve kutu yapabilirsiniz, poşet katlama olabilir, etiket işi, lavanta kesesi, sabun paketleme, yemek, dantel, çorap işi olabilir.

Ev hanımlarının evde en çok yaptığı iş olan nikâh şekeri olabilir. El yapımı reçeller, salçalar yapabilir ve çevrenize satabilirsiniz. Takı tasarlayabilirsiniz, internet üzerinden anket doldurabilirsiniz, plastik kutu paketleyebilirsiniz. Çeşitli dekorlar da yastık yapabilirsiniz. Ponpon yapabilirsiniz, kapı süsü olabilir, kokulu taş yapabilirsiniz. Daha birçok ek gelir sağlayan ek iş seçeneği yazabiliriz. Bunlardan yapabileceğiniz seçeneği seçip yaparak kendinize çok rahat bir ek gelir imkânı sağlamış olursunuz.

Son Yorumlar
 1. Aysun
 2. Fatma
 3. Ceren
 4. Ayşegül
 5. Hanım koçak
 6. Esma özkara
 7. hamide
 8. Tuğba
 9. ayse oral
 10. Hatice
 11. hatice
 12. Yasemin uçman
 13. Ayla
 14. Esra
 15. betül
 16. Çilek
 17. Füsun
 18. hülya
 19. Semra
 20. betul ay
 21. özge taş
 22. aynur
 23. Aylin
 24. Saliha