Çocuklar Duymasın Ekibini Üzen Haber !

Çocuklar Duymasın’da Beton Orçun’u canlandıran Alperen Khamis’in anneannesinin vefat ettiğinin bilgisine ulaşıldı.

Kanal D ekranlarının uzun soluklu yapıtları arasına adını yazdıran Çocuklar Duymasın dizisinin setini sarsan ölüm haberi geldi. Türk televizyon tarihinin efsane dizilerinden Çocuklar Duymasın’da Beton Orçun karakteriyle izleyici karşısına geçen Alperen Khamis’in annesinin vefat etmesi sonucunda oyuncu kadrosu acı haberle yıkıldı. Yoğun bir hüznün hakim olduğu Çocuklar Duymasın dizi setinde oyuncuların yaşadıkları tarifi mümkün olmayan acıyı sosyal medya platformu üzerinden paylaştı.

PINAR ALTUĞ ATACAN: ‘’ÇOK ÜZGÜNÜZ…’’

Bu tarz konularda hassas bir yapıda bilinen ünlü oyuncu Pınar Altuğ Atacan’da sosyal medya hesabı aracılığıyla Beton Orçun rolünü canlandıran Alperen Khamis’in anneannesinin hayatını kaybetmesinin akabinde ‘Çok üzgünüz’ notuyla şu ifadelere yer verdi:

ALPEREN KHAMİS KİMDİR?

Alp Eren Khamis, 2003 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır.

Lise eğitimini sürdüren Alp Eren; ilk defa oyunculuk deneyimini Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam eden Çocuklar Duymasın adlı dizi ile yaşamıştır. Oyuncu kadrosunu Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Zeyno Gönenç ve Volkan Severcan’ın oluşturduğu Çocuklar Duymasın dizisinde Beton Orçun karakterini canlandırmaktadır.

Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Alperen Khamis, özellikle Quaresma’nın hayranı olduğunu vurgulamıştır. Bir kaç sene önce verdiği röportajda ise ya futbolcu ya da doktor olmak istediğini ifade etmiştir.

Yapımcı Birol Güven’in sete bebek oyuncu araması sonucunda Zeyno Gönenç’in arkadaşına teklif götürmesiyle Alp Eren Khamis dizi setine dahil olmuştur. Öte yandan genç oyuncu alp Eren Khamis; Hatırla Sevgili dizisi ve Muro Lanet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine filminde rol almıştır.