Bursa Osmangazi Ek İş İlanları 2017

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde evlere ek iş veren firmalar ve dükkanlarla evde ek iş arayan kişileri bir arada toplamak için hazırladığımız bu yazıda Osmangazi’de yer alan firmalara, evde ne tür işler yapabileceğinize değineceğiz.

Öncelikle Bursa Osmangazi ilçesi küçük bir yer olmasına karşın buraya ek iş veren birçok firma bulunuyor. Bu firmalarla iletişime geçmeden öncelikle hangi alanlarda becerikli olduğunuzu belirlemeniz gerekiyor. Verilen ek iş türlerinden birkaçı:

Elbiselere boncuk işleme ve süsleme işleri: Bu işte öncelikle sizden istenen modelin fotoğrafı net bir şekilde verilir. Sizler de bu fotoğrafa bağımlı olarak boncuk dizme, işleme ve de süsleme işlemlerini gerçekleştirirsiniz. Bu ek iş türünde genellikle parça başı kazanç sağlanır. Haftalık veya 15 günlük periyotlarda yeni elbiseler gelir ve onları süslemeye devam edersiniz. Genellikle sürekli bir iştir ve eliniz alıştıktan sonra çok daha kolay bir şekilde siparişleri tamamlarsınız.

Kutu katlama işi: Son zamanlarda adından çok bahsedilmese de kutu katlama ve oluşturma işi yeniden aktif duruma gelmiştir. Size verilen kartonları uygun bir şekilde katlayarak kutu oluşturur, parça başı kazanç sağlarsınız.

Osmangazi ek iş ilanları için öncelikle bulunduğunuz bölgedeki küçük dükkanları mutlaka takipte kalın, çünkü bu tarz küçük yerler ilanlarını internete vermeyip daha çok etraftaki yaşayan insanlara paylaştırmaktadır.

Son Yorumlar
 1. Selma
 2. Selma
 3. Yağmur
 4. Tülay
 5. Tuğçe
 6. Nurhan
 7. Nurhan
 8. feyme akansel
 9. Duygu
 10. Hayriye
 11. burcu
 12. Mehtap
 13. Berna
 14. cevriye
 15. mine
 16. seher
 17. mehmet ali çelik